« Open kantoren in heel de provincie Antwerpen en het Waasland: dat wil niet alleen zeggen dat u 6 dagen op 7 kan -binnenstappen in Geel voor een pand in Antwerpen, of in Mechelen voor een woning in Turnhout. Dat wil ook zeggen: kantoren met telkens medewerkers met lokale marktkennis, om u op de beste manier te kunnen verderhelpen. Onze unieke aanpak geeft uw eigendom de meeste kans tot verkoop. De kennis van wonen van onze medewerkers en van de verschillende afdelingen die wij zelf in huis hebben zijn daar een erg belangrijk deel van. Er is een permanente wisselwerking tussen onze afdelingen verkoop, verhuur, nieuwbouw, property manangement en exclusief. Tel daarbij de ondersteuning van onze juridische afdeling met maar liefst 6 ervaren juristen en onze onthaalafdeling die alles in goede banen leiden. Dat zorgt niet alleen voor een volledige ontzorging voor u als verkoper maar ook een extra groot netwerk aan potentiële kopers. U wenst uw eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag een gratis schatting aan voor uw huis, woning, appartement, of ander eigendom. »
« Immo Vercammen heeft zich de laatste jaren als marktleider geprofileerd tot de betrouwbaarste partner voor al uw vastgoedtransacties (van rijhuis tot luxevilla).
Wenst u graag volledig gratis en vrijblijvend een woningadvies ? Onze medewerkers maken graag tijd om met u de opties te overlopen. Dit kan zowel tijdens de kantooruren, 's avonds als in het weekend. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 4 verkopen in in 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Sint-Katelijne-Waver. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 7 verkopen in in 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Sint-Katelijne-Waver. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring en zijn gespecialiseerd in de verkoop en verhuur van het mooiste residentieel vastgoed.
Wij zijn sinds maart 2010 gevestigd in de Graaf van Egmontstraat te Mechelen die in het verlengde ligt van de Bruul te Mechelen en gemakkelijk bereikbaar is van het hoofdstation in Mechelen.
Wij zijn uw lokale Engel & Völkers makelaar voor vastgoed gelegen in Bonheiden, Boortmeerbeek, Haacht, Heist-op-den-Berg, Kampenhout, Keerbergen, Mechelen, Putte, Sint-Katelijne-Waver, Steenokkerzeel en Zemst.
Of het nu gaat om de verkoop of de verhuring van uw stadswoning, appartement , loft, penthouse , villa of landhuis , wij staan ter uwer beschikking als compentente partner voor de verkoop of verhuring van uw eigendom. »
« Wijns Vastgoed is een professioneel vastgoedkantoor waarbij de Persoonlijke Service naar onze klanten, zowel kopers als verkopers, centraal staat. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Sint-Katelijne-Waver. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Sint-Katelijne-Waver. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« VASTGOEDPLUS
De vastgoedmakelaar in uw buurt »
« In oktober 2017 werd Copandi opgericht. Dit gebeurde vanuit het geloof dat de rol van vastgoedmakelaar moet veranderen. De oprichters geloven in goede én betaalbare dienstverlening - en brengen hiermee vernieuwing in de sector.
Bij Copandi een full-service aan een vaste en betaalbare commissie. Door onze interne processen te automatiseren en digitaliseren winnen onze makelaars een zee aan tijd en hebben we meer tijd om een te doen wat echt belangrijk is: het verkopen van jouw woning! Voor meer informatie: kijk op www.copandi.be! »
« Vastgoed Rosini staat voor een klantvriendelijke service en een vlotte en correcte verkoop of verhuur.
U verwacht veel van uw vastgoedmakelaar? Terecht, want elke vastgoedtransactie is een belangrijke gebeurtenis. Daarom staan wij klaar met onze deskundigheid om uw verkoop of verhuur in goede banen te leiden. »
« Een vastgoedtransactie tot een goed einde brengen? Geen klein bier. DGI beheert uw dossier van A tot Z. Op zoek gaan naar een geschikt pand ofbouwterrein, voor 100 % naar uw zin? Een kolfje naar onze hand! Contracten regelen, adviseren bij de waardebepaling van het gebouw dat u op het oog heeft? Helemaal ons ding. Verhuur en beheer van uw kantoren? Laat maar komen. Gekocht of gebouwd en nu op zoek naar een huurder voor uw pand? DGI begeleidt u ook bij de verhuur en het beheer van uw gebouw. Want wij investeren in langetermijnrelaties. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Sint-Katelijne-Waver. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Reypens Real Estate Mentor is het vastgoedmakelaarsbedrijf van Charlotte Reypens, een bevlogen vrouwelijke onderneemster met een passie voor vastgoed.
In een sterk versnipperde sector blijven wij dicht bij elke cliënt en streven wij ernaar een kwaliteitslabel voor u te mogen zijn. Reypens Real Estate Mentor staat voor een unieke werkwijze waarbij expertise, vertrouwen, maatwerk en toekomstvisie centraal staan.
U kunt hierbij steeds rekenen op een complete service van de zaakvoerster zelf.
Bent u particulier of professional? Wilt u kopen, verkopen, ontwikkelen of investeren? Wij zijn uw vertrouwde partner op de weg naar een succesvol vastgoedverhaal. »