« Het “nieuwe” Living Stone is opgericht in mei 2021 uit een fusie van Pajota en Living Stone die sinds 1971 en 1993 elk in een aangrenzende regio actief waren. Samen vormen we een vastgoedgroep met 10 vastgoedhuizen verspreid over Vlaams-Brabant, Brussel, de regio Mechelen en het Pajottenland. Deze schaalvergroting effende de weg voor een vlotte transformatie naar een moderne vastgoedorganisatie met een waaier aan vastgoeddiensten en heel veel deskundigheid onder de vleugels van één sterk merk.
Onze medewerkers zijn ondernemende en nuchtere professionals maar ze houden van hartelijke contacten en koesteren de verbindende kracht tussen mensen.
Een grote meerwaarde bij Living Stone is de grote verscheidenheid aan lokale experten binnen ons team voor onze diverse specialiteiten: herverkoop, verhuur en rentmeester, nieuwbouw, projectbegeleiding, bedrijfsvastgoed, juridisch en stedenbouwkundig advies, marketing… U vraagt, wij draaien. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 3210 Lubbeek. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Immodrome is een jong en fris vastgoedkantoor, centraal gelegen in Lubbeek.
U kiest Immodrome? U krijgt:
Een vrijblijvende en deskundige schatting
erkende vastgoedmakelaars
een correcte vraagprijs
persoonlijk contact
100% inzet van een commercieel team
geïndividualiseerde marketing en planning voor uw eigendom
een fotopresentatie in onze etalage
gerichte en doeltreffende advertenties in media en op internet
opvolging en begeleiding tot bij de notaris
wat wij beloven
tijd voor uzelf?
Wanneer u samenwerkt met Immodrome heeft u als eigenaar geen enkele kost, indien uw eigendom niet binnen de afgesproken periode verkocht wordt. »
« Ifac Service werd opgericht in 1978 en is vandaag het grootste vastgoedkantoor in de regio. Wij hebben bewust gekozen voor een open professioneel kantoor in het centrum van Tervuren, waar u altijd kunt binnenlopen voor vrijblijvend vastgoedadvies inzake verkoop, verhuur, rentmeesterschap - privatief beheer, verkavelingen en nieuwbouw. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 3210 Lubbeek. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Immo3000 is gespecialiseerd in de verkoop van vastgoed in en rond 3000 Leuven, en werd opgericht door ir. Willem Vandevelde.
Met zijn ervaring en zijn achtergrond als ingenieur , BIV erkend vastgoedmakelaar en VEA erkend energiedeskundige is Willem zeer goed geplaatst om niet alleen de eigenaars te adviseren en te begeleiden in de verkoop van hun pand, maar ook de kopers bij te staan in de vragen die zij dikwijls hebben omtrent mogelijkheden en kostprijs van aanpassingen en verbouwingen.
Wij hopen dat U bij Immo3000 snel uw nieuwe stek en/of de service vindt die U zoekt, en dat we elkaar binnenkort mogen ontmoeten. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 3210 Lubbeek. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Gelegen op een toplocatie in de Leuvense binnenstad met duizenden voorbijgangers per dag, staan onze panden hier permanent in de kijker. Onze sterke punten ?
Persoonlijke begeleiding, correcte communicatie, jarenlange ervaring op het vlak van verkoop, verhuur en het beheer van mede-eigendom. Zeer uitgebreid netwerk van particuliere klanten, investeerders, financierders en promotoren.
We gaan voor een betere dienstverlening, een betere communicatie EN een grotere klantentevredenheid. »
« U bent op zoek naar een nieuwe thuis of een goed opbrengstpand in de omgeving van Leuven? Dan bent u hier op uw plaats. Want Immo Anthonis legt zich al meer dan 25 jaar succesvol toe op de bemiddeling bij de verkoop en verhuur van residentieel vastgoed rond Leuven. »
« Wat kan Immolight voor u betekenen?
Vastgoedadvies op mensenmaat
10 jaar ervaring op leuvense vastgoedmarkt
Doordachte service aan allerbeste voorwaarden
Flexibiliteit en gemakkelijke bereikbaarheid
7 dagen op 7 open op ieders verzoek
GRATIS professionele waardebepaling van uw pand bij verkoop
Immolight: smaakt anders, werkt beter »
« Ardes Immobiliën is aktief in vastgoedbemiddeling sedert 2003 en werd opgericht door Erwin Desiron. Met meer dan 10- jaar ervaring in projectontwikkeling, verkavelingen, nieuwbouw en immobiliën is de vastgoedsector ons niet onbekend. Als erkend BIV makelaar is de professionele, klantgerichte aanpak van het kantoor, met kennis van het fiscaal, juridisch en commercieel aspect, van ongekend belang. Onze sterke reputatie in verkoop die de voorbije jaren werd opgebouwd en de ervaring met de nieuwste isolatie-, milieu- en bouwtechnologieën uit onze nieuwbouwprojecten maken van Ardes Immobiliën uw betrouwbare partner. Wenst u dus informatie, hulp of degelijk deskundig advies omtrent het te koop stellen van uw onroerend goed of onze werkwijze ? Aarzel niet ons te contacteren! »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Elke ondernemer wil voor zijn zaak de allerbeste locatie en voor zijn pand de meest geschikte huurder of koper. DG Retail vindt die voor u.
Want dat is nu net onze specialiteit: de verhuur en verkoop van winkelvastgoed. »
« Bouwbedrijf Sempels: een rijke traditie
Bouwbedrijf Sempels NV is niet zo maar een bouwbedrijf. De onderneming - geleid door Geert Sempels - bestaat inmiddels sinds vier generaties. Bouwbedrijf Sempels kan dus bogen op een rijke ervaring en traditie.
Bouwbedrijf Sempels: een vaste waarde in de bouw
Bouwbedrijf Sempels heeft doorheen de jaren een rijk palmares opgebouwd aan diverse klein- en grootschalige projecten.
Met eigen vakkennis, ervaring en sterke locale reputatie staat bouwbedrijf Sempels garant voor kwalitatief bouwen.
Alle ruwbouwwerken worden met zorg uitgevoerd door eigen zeer bekwame vaklui. Wij zijn een goed uitgerust bouwbedrijf en daar wordt u als klant alleen maar beter van.
Bouwbedrijf Sempels: Bouwen in vertrouwen
U kan bij ons terecht voor zowel particuliere woningbouw, villa- en appartementsbouw alsook projectontwikkeling, ruwbouw winddicht, sleutelklare woningen.
Bouwbedrijf Sempels is ook de ideale partner voor projectontwikkelaars, zowel op het vlak van algemene als beperkte woningbouw. Hiernaast realiseert bouwbedrijf Sempels ook eigen projecten voor verkoop en verhuur.
Dankzij de erkenning Klasse 1, Categorieën E-G en klasse 4, Categorie D - Ondercategorie D1, kan Bouwbedrijf Sempels haar kwaliteit en competentie garanderen.
De onderneming tekent - mét overtuiging - voor financiële (meer-) waarde.
Samen willen wij erover waken dat de investeringen die u doet, op termijn de nodige meerwaarde oplevert.
De positioneringslogan 'Waarde[n]vol bouwen' spreekt wat dat betreft voor zich. »
« Vastgoedkantoor CDS IMMO werd in 1991 opgericht door Christophe De Schaepmeester
en Nadine Schrevens, die allebei reeds werkzaam waren in de vastgoedsector.
Samen beschikken zij over meer dan 60 jaar vastgoedervaring!
Sinds september 2015 krijgen zij de fulltime ondersteuning van hun zoon
Jarne De Schaepmeester en dochter Anouck Van Haute.
Bij CDS IMMO kan U terecht voor al uw vastgoedtransacties : kopen/verkopen,
huren/verhuren, projectontwikkeling en verkoop van nieuwbouw. Ook als U advies of
een waardebepaling van uw eigendom nodig heeft, kan U op ons rekenen.
Bent U op zoek naar een nieuwe thuis of heeft U een eigendom te verkopen/verhuren,
aarzel niet ons te contacteren. Onze persoonlijke, eerlijke en professionele aanpak zal U bevallen !
Om u nog beter van dienst te zijn, openden wij een KANTOOR te LEUVEN
aan de TIENSEPOORT, Tiensestraat 273.
Wij kijken er reeds naar uit U te mogen ontmoeten ! »
« Wij begeleiden u graag in het kopen en verkopen, huren en verhuren van uw eigendom en dit in een gemoedelijke sfeer met vertrouwelijk en adequaat advies.
Kris Belemans kan terugblikken op 15 jaar ervaring in de bouw- en projectontwikkeling en besloot daarnaast ook haar eigen BIV-erkenningsnummer te behalen. Mede door de bijkomende ervaring en klantenbegeleiding in de bouwsector heeft zij een frisse kijk op vastgoed met aandacht voor de bouwtechnische kant én de rentabiliteit.
Contacteer ons vrijblijvend voor een gratis waardebepaling van uw pand. »
« Structura.biz helpt KMO’s en internationale bedrijven hun strategische doelstellingen te realiseren door hen de meest optimale vastgoedoplossing te bieden. Structura.biz maakt dit al meer dan 10 jaar waar door haar lokale verankering en haar grondige kennis van de lokale vastgoedmarkt. Of het nu gaat om industriële panden, offices en retail vastgoed tussen Brussel, Antwerpen en Gent. Bij elke samenwerking staat de klant met zijn of haar individuele noden centraal. »