« Open kantoren in heel de provincie Antwerpen en het Waasland: dat wil niet alleen zeggen dat u 6 dagen op 7 kan -binnenstappen in Geel voor een pand in Antwerpen, of in Mechelen voor een woning in Turnhout. Dat wil ook zeggen: kantoren met telkens medewerkers met lokale marktkennis, om u op de beste manier te kunnen verderhelpen. Onze unieke aanpak geeft uw eigendom de meeste kans tot verkoop. De kennis van wonen van onze medewerkers en van de verschillende afdelingen die wij zelf in huis hebben zijn daar een erg belangrijk deel van. Er is een permanente wisselwerking tussen onze afdelingen verkoop, verhuur, nieuwbouw, property manangement en exclusief. Tel daarbij de ondersteuning van onze juridische afdeling met maar liefst 6 ervaren juristen en onze onthaalafdeling die alles in goede banen leiden. Dat zorgt niet alleen voor een volledige ontzorging voor u als verkoper maar ook een extra groot netwerk aan potentiële kopers. U wenst uw eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag een gratis schatting aan voor uw huis, woning, appartement, of ander eigendom. »
« Elke klant is voor ons een nieuwe uitdaging. We gaan tot het uiterste voor u, binnen budget en mogelijkheden. Want het moet en het zal goed zijn. Precies daarom leggen wij de lat erg hoog. Wilt u een dynamische en pro-actieve makelaar, die het eigendom van uw dromen voor u vindt? Stel ons voor een uitdaging. We zijn er dol op! »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 16 verkopen in in 2380 Ravels. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Doe beroep op het vastgoedkantoor in de Kempen met de allerbeste referenties (op Google).
• Met meer dan 33 jaar ervaring in huis zijn wij echte kenners van de vastgoedmarkt in de Kempen.
• Met 300 succesvolle verkopen in de afgelopen 12 maanden, bewijzen we onze resultaatgerichtheid.
• Met een bestand van 1.750 actief zoekende kandidaat-kopers is de koper van uw woning mogelijk al bij ons gekend.
• Wij gaan nooit voor de snelle deal, integendeel wij gaan steeds de 'extra mile' voor de beste prijs.
• Een uitmuntende Google-score van 4,7/5 bewijst dat wij de verkoop van elke woning tot in de puntjes regelen.
Contacteer ons voor een vrijblijvend gesprek of een gratis waardebepaling van uw eigendom via info@vansweevelt.be of bel 014-414242. Via onze website www.vansweevelt.be kan u rechtstreeks een schatting in de agenda van onze makelaar(s) inplannen.n.
Vansweevelt Vastgoed: gekozen voor de service - geprezen voor onze resultaten. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 2380 Ravels. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Wij werken met de laatste nieuwe 3D technologie . Meer info over 3D-Bezoek op http://www.bols.be/nl/3D-Bezoek .
De beste keuze voor al uw vastgoedtransacties . Beter Bols ! »
« DE DRIJVENDE KRACHT ACHTER RODENBURGH IMMOBILIËN ZIJN ARTHUR EN SUSANNE RODENBURG.
Dit makelaarsechtpaar heeft reeds de nodige ervaring in de makelaardij.
Arthur heeft al meer dan 10 jaar ervaring in de exclusieve immobiliën sector in België. Zijn eerste werkervaring in de immosector was echter in Bourgogne, Frankrijk. Arthur is BIV-erkend makelaar en heeft tevens een economische opleiding. Susanne is opgeleid als juriste en heeft tevens de nodige opleidingen op gebied van immo succesvol afgerond. Daarnaast is zij bijna 10 jaar actief geweest in de makelaardij in zuid Nederland. Haar specialisatie omvatte verkoop van nieuwbouwprojecten. »
« Waarom verkopen via Home2000?
Omdat wij dank zij onze jaren ervaring en door ons groot publiciteitsaanbod véél vraag krijgen, naar eigendommen in onze nog groene omgeving.
Graag hadden wij ook uw eigendom aan onze klanten aangeboden,
Zodat wij VRAAG en AANBOD kunnen samenbrengen. »
« Sinds 2005 is Domestic Makelaars actief als vastgoedmakelaar in de regio Kempen. Jaarlijks verkopen we ca. 150 eigendommen en we verhuren er ongeveer even veel. Ons hoofdkantoor bevindt zich in Beerse, maar sinds 2008 hebben we ook een bijkantoor in Lichtaart. In het voorjaar van 2015 openen we een gloednieuw kantoor te Mol!
Naast ons klassiek aanbod van woningen, appartementen en gronden, hebben we ook een zeer ruime portefeuille van nieuwbouwprojecten. Klik hier om ons actueel nieuwbouwaanbod te raadplegen. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Als dynamisch team van ERA met wel 120 vestigingen in
België biedt ERA Vastgoedadvies Lauwers U steeds een
persoonlijk totaalpakket van dienstverlening aan. Door
onze bijna 20-jarige ervaring en opleiding beschikken wij
over een brede marktkennis op gebied van vastgoed en
begeleiden wij u van A tot Z om uw verkoop te doen slagen.
Onze troeven zijn: een persoonlijke aanpak in combinatie
met een optimale vakkennis; No cure, No pay, dus
géén verkoop = géén kosten; gratis waardebepaling,
gratis schatting van uw vastgoed met vergelijkende marktanalyse
en zelfs een verslag. Kies voor ons en tel de winst! »
« Vivendi Vastgoed Turnhout uw betrouwbare makelaar in de Kempen.
Ons kantoor is gespecialiseerd in het bemiddelen bij de verkoop en verhuur van uw residentieel- en commercieel onroerend goed, alsook van nieuwbouwprojecten.
Indien u vragen heeft over het kopen, verkopen, huren of verhuren van woningen, villa's, appartementen, gronden of handelszaken, aarzel dan niet ons te contacteren. Ons professioneel team staat steeds voor u klaar.
Vivendi Vastgoed Turnhout werkt volledig volgens de deontologie van het BIV, dit betekent aan de hand van standaardcontracten met juridisch wettelijke clausules. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 2380 Ravels. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Wij helpen u graag bij de verkoop en verhuur van alle types onroerende goederen. Verder zijn wij o.a. actief als rentmeester. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 2380 Ravels. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Elke ondernemer wil voor zijn zaak de allerbeste locatie en voor zijn pand de meest geschikte huurder of koper. DG Retail vindt die voor u.
Want dat is nu net onze specialiteit: de verhuur en verkoop van winkelvastgoed. »
« Celien en Nico: een jong en dynamisch duo met de ambitie om het leukste vastgoedkoppel in de regio te worden.“Samenwerken als man en vrouw is voor sommige koppels een hele uitdaging maar Nico en ik vullen elkaar al 8 jaar goed aan. Onze relatie vormt de krachtige tandem voor de groei van ons kantoor.”
WAARVOOR STAAT C&N VASTGOED & BEHEER?
“C&N staat, U raadt het al, voor Celien en Nico. We begeleiden en ondersteunen klanten bij verkoop en/of verhuur, rentmeesterschap en nieuwbouwprojecten. Klanten kunnen rekenen op professioneel advies dankzij onze jarenlange werkervaring bij één van de grootste vastgoedbedrijven van het land.” We gaan voor een persoonlijke aanpak, in vertrouwen en met de glimlach! Een eenvoudige en vriendelijke service, zoals een bezoek aan de bakker of kapper, door middel van een aangenaam gesprek vergezeld van een lekker tasje koffie. We nemen graag alle tijd voor onze klanten. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« We zijn gespecialiseerde makelaars met meer dan 25 jaar ervaring in de landbouw, boerderijen en intensieve veeteeltbedrijven. Gespecialiseerd in:
- Verkoop agrarisch vastgoed : boerderijen, fermetten, paardenhoeves en landelijke woningen.
- Ontmanteling hoeves - veeteeltbedrijven.
- Nutriënten (NER-D) - melkquota - zoogkoeienquota - MTR rechten.
- Projectontwikkeling.
Wij garanderen u met discretie een correcte afhandeling van uw onroerend goed. »