« Open kantoren in heel de provincie Antwerpen en het Waasland: dat wil niet alleen zeggen dat u 6 dagen op 7 kan -binnenstappen in Geel voor een pand in Antwerpen, of in Mechelen voor een woning in Turnhout. Dat wil ook zeggen: kantoren met telkens medewerkers met lokale marktkennis, om u op de beste manier te kunnen verderhelpen. Onze unieke aanpak geeft uw eigendom de meeste kans tot verkoop. De kennis van wonen van onze medewerkers en van de verschillende afdelingen die wij zelf in huis hebben zijn daar een erg belangrijk deel van. Er is een permanente wisselwerking tussen onze afdelingen verkoop, verhuur, nieuwbouw, property manangement en exclusief. Tel daarbij de ondersteuning van onze juridische afdeling met maar liefst 6 ervaren juristen en onze onthaalafdeling die alles in goede banen leiden. Dat zorgt niet alleen voor een volledige ontzorging voor u als verkoper maar ook een extra groot netwerk aan potentiële kopers. U wenst uw eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag een gratis schatting aan voor uw huis, woning, appartement, of ander eigendom. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In oktober 2017 werd Copandi opgericht. Dit gebeurde vanuit het geloof dat de rol van vastgoedmakelaar moet veranderen. De oprichters geloven in goede én betaalbare dienstverlening - en brengen hiermee vernieuwing in de sector.
Bij Copandi een full-service aan een vaste en betaalbare commissie. Door onze interne processen te automatiseren en digitaliseren winnen onze makelaars een zee aan tijd en hebben we meer tijd om een te doen wat echt belangrijk is: het verkopen van jouw woning! Voor meer informatie: kijk op www.copandi.be! »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 16 verkopen in in 2280 Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Wijns Vastgoed is een professioneel vastgoedkantoor waarbij de Persoonlijke Service naar onze klanten, zowel kopers als verkopers, centraal staat. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Op zoek naar een nieuwe woning? Met een budget tussen 250.000 en 500.000?.
TEAM CONSTRUCT is waarschijnlijk de beste keuze.
Team Construct maakt uw project van A tot Z.
Meer dan 20 jaar ervaring in de bouw van woningen en energiebesparingen.
Meer da »
« Vooreerst willen we een dienstverlenend bedrijf zijn waarbij een ruime ervaring in de vastgoedmarkt, kwaliteit en vertrouwen primeren. Wij bieden u ondersteuning en advies op commercieel-, fiscaal- en juridisch vlak inzake al uw vastgoedprojecten en transacties.
't Waterhuys begeleidt u bij de waardebepaling, de budgettering bij verbouwing, het aan- en verkooptraject van woningen, gronden, opbrengsteigendommen en vastgoedprojecten.
Ons doel is het succesvol uitvoeren van uw vastgoedopdracht, waarbij uw positie als klant en uw tevredenheid centraal staan. Onze belangrijkste motivatie is uw opdracht op een professionele wijze te volbrengen. »
« Zoals bij de meeste mensen is uw woning de belangrijkste investering. Wanneer u deze wenst te verkopen, wilt u dit uiteraard op de beste manier. Met andere woorden aan de beste prijs in een zo kort mogelijke termijn. Via de juiste media de potentiële kopers bereiken is het doel. Een specialist ter zake kan u helpen om deze strategie te bepalen. Ervaar hoe een Reds makelaar u begeleidt bij alle aspecten van de verkoop. Bel ons voor vrijblijvend advies of een gratis schatting. »
« Bouwbedrijf LUVATRI, opgericht in 1978, heeft zich gedurende al die jaren gespecialiseerd in het bouwen van eengezinswoningen.
Vanaf ruwbouw winddicht tot sleutel op de deur realiseren wij uw ultieme woondroom. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 12 verkopen in in 2280 Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Wij bieden U een oplossing op maat, contacteer ons vrijblijvend. Wij helpen U bij een van de belangrijkste beslissingen in uw leven, door onze deskundigheid en enthousiasme. »
« Waarom verkopen via Home2000?
Omdat wij dank zij onze jaren ervaring en door ons groot publiciteitsaanbod véél vraag krijgen, naar eigendommen in onze nog groene omgeving.
Graag hadden wij ook uw eigendom aan onze klanten aangeboden,
Zodat wij VRAAG en AANBOD kunnen samenbrengen. »
« Debaco is op korte tijd uitgegroeid tot een team, en niet zo maar een team, maar een groep van collega's die geselecteerd zijn op basis van hun bekwaamheid, bestaande uit enerzijds de heer Erwin De Wit, industrieel ingenieur met een enorme technische know-how en bouwkundige vakkennis en anderzijds mevrouw Anne De Backer, notarieel juriste, met een perfecte juridische en notariële vakkennis. Het is dit team dat zorgt voor een vlotte, correcte en uiterst professionele samenwerking met een hoge kwaliteit aan service. Kortom, IT'S A DREAM WITH DEBACO'S TEAM !!!!!! U zoekt kopers (of huurders) voor uw eigendom? DEBACO vindt ze voor U! »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 4 verkopen in in 2280 Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 10 verkopen in in 2280 Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»