« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 33 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 20 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 21 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Van toffe appartementen naar verschillende huizen, groot of klein, opbrengsteigendommen, gronden, gezellige studio's, ruime magazijnen en attractieve winkelpanden in alle categorieën, van zeer laag tot de hogere prijsklasse. Met fierheid kunnen we zeggen dat we ons gespecialiseerd hebben in de verkoop van deze belangrijke cocooning waarin we toch allemaal een grote tijd van ons leven doorbrengen.
Indien u uw eigendom wil verkopen of u overweegt een onroerend goed aan te kopen, leggen wij u met plezier uit hoe alles in zijn werk gaat om tot een optimaal, succesvol einde te komen. Aarzel niet en neem gerust vrijblijvend contact met ons op. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Open kantoren in heel de provincies Antwerpen, Limburg en Oost-Vlaanderen dat wil niet alleen zeggen dat u 6 dagen op 7 kan -binnenstappen in Geel voor een pand in Hasselt of in Mechelen voor een woning in Turnhout. De kennis van wonen van onze medewerkers en van de verschillende afdelingen die wij zelf in huis hebben zijn daar een erg belangrijk deel van. Er is een permanente wisselwerking tussen onze afdelingen verkoop, verhuur, nieuwbouw, property manangement en exclusief. Tel daarbij de ondersteuning van onze juridische afdeling met maar liefst 8 ervaren juristen en onze onthaalafdeling die alles in goede banen leiden. U wenst uw eigendom te verkopen, kopen, verhuren of huren? U kan ons hiervoor steeds contacteren. »
« Als u uw eigendom wil verkopen of verhuren, kan u maar best een beroep doen op ervaren professionals die de markt kennen. Vertrouw daarom uw verkoop of verhuur toe aan het Coprimmo team. »
« Reeds 43 jaar is SORENCO toonaangevend aanwezig op de immobiliënmarkt. Dit vertaalt zich in een kwaliteitsvolle dienstverlening gebaseerd op vertrouwen, discretie, flexibiliteit en kennis.
Met onze kantoren in Berchem & Schilde zijn wij uitstekend op de hoogte van de lokale en regionale marktomstandigheden.
Wij garanderen u met onze brede praktijkervaring en uitgebreid netwerk een professionele aanpak, een realistische waardebepaling, een persoonlijke en uiterst klantvriendelijke benadering en zorgen we voor de nodige ondersteuning en advies zowel op juridisch, fiscaal en commercieel vlak.
Wij onderscheiden ons door enthousiaste en gemotiveerde teamleden, gespecialiseerde technologie, vakkennis, ervaring, kwalitatieve dienstverlening en discretie. Wij dringen u niets op, en bespreken samen met u de te hanteren werkwijze.
Kortom ons team staat vol enthousiasme voor u klaar in ieder segment van de markt! »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Wellimmo staat voor een uitgebreid gamma aan diensten die we aan onze cliënten op een serene en professionele manier wensen aan te bieden. Bij wellimmo geloven we in het geheel en niet in de deeltjes apart. »
« VB Partners is een professioneel vastgoedkantoor met vestigingen te Wijnegem en Ranst, waar mensen met een gelijkaardige visie hun ervaring, passie, dynamisme en kennis hebben gebundeld.
Wenst u uw woning te verkopen of bent u op zoek naar een nieuwe woning? Wenst u te verhuren of zoekt u een huureigendom? Wenst u te investeren voor de toekomst of wenst u onmiddellijk rendement? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Ook voor de aan-of verkoop van nieuwbouwprojecten kan u rekenen op een team met jarenlange ervaring in de commercialisatie en verkoop van dit specifiek product. Kortom bij ons kan u terecht voor een service van A tot Z.
VB Partners is geen typisch makelaarskantoor, maar een kantoor dat volledig ten dienste staat van haar klanten. Zo snel mogelijk verkopen tegen de beste prijs en met de beste service daar gaat VB Partners voor. Onze snelle recente verkopen zijn hiervan het beste bewijs. Een correcte uitgebreide schatting, opmaak van een volledig dossier, een professionele foto-reportage, op maat gemaakte advertentieborden, verkoopspijlen, publicatie op de eigen website, 12 immo-sites, diverse geschreven media, begeleide bezoeken en opmaak van contracten het zit allemaal mee in de service en dit volgens het principe: Geen resultaat = niets betalen.
Interesse? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op via 03 337 50 70 of info@vbpartners.be. Wij beantwoorden al uw vragen met plezier. »
« Immodôme staat voor "Woningen met Persoonlijkheid". In de hectische vastgoedmarkt kiezen wij de bijzondere woningen voor u uit. Dit gaat van appartementen tot lofts en villa's, zolang de woning maar eigenheid uitstraalt.
We benadrukken de eigenheid en het karakter van een woning en profileren de eigendommen vervolgens vanuit een lifestyle oogpunt.
Onze vastgoedaanbiedingen lijken eerder op woonreportages dan droge immo advertenties.
We brengen meerwaarde door de kwaliteiten van een woning zo optimaal mogelijk voor te stellen. Op deze manier vinden we de juiste unieke koper op een snelle en efficiënte manier. »
« Winnaar van de Real Estate Award 2015 - Vastgoedbelofte van het jaar.
Habicom bestaat uit een team vastgoedexperten uit de zuidrand van Antwerpen. Wij bemiddelen bij de verkoop, verhuur en de aankoop van uw thuis.
Maar we doen meer; habicom heeft een eigen vastgoedstyliste in huis. Een leeg eigendom wordt door haar ingericht met kartonnen meubels. Tapijten, een schilderij aan de muur, een bed in karton, tot de washandjes in de badkamer. Alles hebben we bij om van uw huis een thuis te maken.
Een beroepsfotograaf maakt de fotoreportage en samen met ons reclamebureau maken we per eigendom een gedetailleerd mediaplan. »
« Altro Vastgoedgroep is ontstaan uit onze gezamenlijke passie voor woon- en nieuwbouwvastgoed. Wij brengen deze passies samen in een uniek en verfrissend verhaal op de residentiële vastgoedmarkt. Altro wil het anders en beter doen met een kwalitatieve dienstverlening op maat van de klant. Wij zijn er rotsvast van overtuigd dat onze vernieuwende kijk op vastgoed tot succes leidt.
Onze waarden:
De vijf waarden van Altro Vastgoedgroep zijn de basispijlers van onze organisatie. Ontdek hier onze waarden en wat ze voor ons betekenen! Het zijn de basispijlers van onze organisatie waarop we alle handelingen afstemmen die zowel als bedrijf als door elk van onze individuele medewerkers gesteld worden.
● Vertrouwen (Transparantie, integer en empathisch)
● Kwaliteit (Kennis, professioneel, pro-actief)
● Gedreven (passie, enthousiast, klantgericht)
● Samen (Teamspirit, menselijkheid, win-win)
● Groei (in mensen, technologie en service) »
« We zijn een uniek vastgoedkantoor, gesitueerd op de Antwerpsesteenweg 88 te Kontich en vooral actief ten zuiden van Antwerpen, met specifieke aandacht voor Kontich, Waarloos, Aartselaar, Boechout, Vremde, Edegem, Lint, Hove, Berchem, Mortsel en Wilrijk...
Onze betrachting is een nieuwe maatstaf van dienstverlening op de vastgoedmarkt aan te bieden: professioneel correct, uitmuntend in communicatie en ongeëvenaarde volledige service, kortom: Een Vastgoedkantoor waarop U steeds kan rekenen en dat u begeleidt van a tot z ! »
« Immovasta is een jong bedrijf met jarenlange know-how. Drijvende kracht achter het geheel is een team van jonge, gedreven en gemotiveerde mensen, die reeds jarenlang met elkaar samenwerken. Constant op zoek naar vernieuwing. We geloven in ons team dat als groep altijd meer weet en kan dan het individu.
We geloven dat Immovasta moet blijven innoveren. Één van de belangrijkste investeringen is uw vastgoed. Juist daarom vinden wij dat bij de verkoop hiervan, de makelaar een meerwaarde moet betekenen. Wij zijn er om samen met u een strategie te bepalen en de beste prijs te krijgen in een zo kort mogelijke termijn. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 15 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 20 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« U wilt een pand verkopen of verhuren? Neem met ons contact op en wij maken een geheel vrijblijvende afspraak. Samen overlopen we wat de verkoop van uw eigendom omvat. Uiteraard starten wij met de waardebepaling en het opstellen van een verkoopplan. Hoedje af voor een waarde(n)volle samenwerking. »
« OC vastgoed is ondertussen een gevestigde waarde op de vastgoedmarkt. Met meer dan 10 jaar ervaring kunnen we onze klanten een perfecte service geven. Het kantoor is gelegen op de Kouter in het hartje van de Gentse binnenstad. Onze etalage is dan ook een belangrijke troef naar onze klanten toe. Aangezien wij ons enkel gespecialiseerd hebben in de verkoop van onroerende goederen kunnen we op elk moment de juiste service bieden. Dit wordt door onze klanten sterk gewaardeerd en vormt dan ook de basis van ons succes. »
« UW WONING, DAAR ZIT EEN NAAM ACHTER
Kantoor WERNER IMMO is een jong en dynamische onderneming die zich in hartje Antwerpen situeert . Met onze verworven kennis in vastgoedmaterie en reeds verworven ervaring bieden wij een uitmuntende service aan waarbij U als klant altijd centraal staat. Ons motto is: een deal is alleen succesvol te noemen als alle betrokken partijen tevreden zijn . Of het nu gaat om verkoop, aankoop, huur, verhuur of beheer van uw patrimonium dan is WERNER IMMO HET adres!
WERNER IMMO, Niet zomaar een immo kantoor! »
« Sinjoor makelaars hebben al meer dan 4.500 panden verkocht, en evenveel verhuurd... Sinjoor makelaars verkopen véél en snel. »
« LAS IMMOBILIEN is sinds meer dan 20 jaar gespecialiseerd in advies en bemiddeling bij verkoop en verhuur van residentieel vastgoed. Dankzij de jarenlange ervaring, heeft Las Immobiliën de vaardigheid op ieder ogenblik rekening te houden met de constante fluctuatie van de vastgoedsector , wat van uiterst belang is. Onze inzet, enthousiasme en know-how zijn steeds voor u beschikbaar, ook doorgaans na kantooruren en in het weekeinde. »
« De diensten van Immo Cuypers & Service van van A tot Z. U kan rekenen op een volledige ondersteuning bij de inkoop, verkoop en consulting. Wij waarderen uw eigendom steeds realistisch, en dit volledig vrijblijvend. Onze service geldt tot het einde en wij staan zowel koper als verkoper bij het verlijden van de notariële akte bij de notaris. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In oktober 2017 werd Copandi opgericht. Dit gebeurde vanuit het geloof dat de rol van vastgoedmakelaar moet veranderen. De oprichters geloven in goede én betaalbare dienstverlening - en brengen hiermee vernieuwing in de sector.
Bij Copandi een full-service aan een vaste en betaalbare commissie. Door onze interne processen te automatiseren en digitaliseren winnen onze makelaars een zee aan tijd en hebben we meer tijd om een te doen wat echt belangrijk is: het verkopen van jouw woning! Voor meer informatie: kijk op www.copandi.be! »
« Zoals bij de meeste mensen is uw woning de belangrijkste investering. Wanneer u deze wenst te verkopen, wilt u dit uiteraard op de beste manier. Met andere woorden aan de beste prijs in een zo kort mogelijke termijn. Via de juiste media de potentiële kopers bereiken is het doel. Een specialist ter zake kan u helpen om deze strategie te bepalen. Ervaar hoe een Reds makelaar u begeleidt bij alle aspecten van de verkoop. Bel ons voor vrijblijvend advies of een gratis schatting. »
« ‘Fimmo Vastgoed’ is een makelaarskantoor, gevestigd aan de Putsebaan te Zandvliet.
Niels Frijters, zaakvoerder, is erkend vastgoedmakelaar (BIV 503 476) en de drijvende kracht achter dit kantoor. Hij heeft al ruim 10 jaar ervaring in de vastgoedsector. Uiteraard volgt hij nog zeer regelmatig bijscholingen om perfect op de hoogte te blijven en een optimale service te kunnen blijven garanderen.
Hoewel we momenteel nog een klein kantoor zijn, is onze ambitie geleidelijk aan te groeien en een gevestigde waarde te worden in de streek waar de klant – meer dan waar ook – centraal staat.
Wij beseffen maar al te goed dat de aan- of verkoop van vastgoed een grote stap is en zijn er dan ook trots op dat onze klanten ons het vertrouwen geven om hen hierbij te begeleiden.
Klantgerichtheid, service, vertrouwen en een open communicatie zijn zaken die wij zeer hoog in het vaandel dragen. Onze klanten zijn voor ons van het allergrootste belang en het is dan ook onze absolute prioriteit steeds op hun vragen in te gaan en oplossingen op maat te bieden die bij hen of bij hun project passen. Wij gaan er immers prat op er alles aan te doen om uw verwachtingen in te lossen en het in ons gestelde vertrouwen niet te beschamen. »
« U zoekt een gedreven makelaar? AREA partners is de juiste keuze! Sinds 2012 zijn wij actief als vastgoedmakelaars in de regio Antwerpen en werken wij als team samen om u de beste service te bieden. Wij plaatsen steeds de klant op de eerste plaats.
Onze naam AREA partners komt voort uit een liefde voor uw buurt. Elke area-partner heeft een uitzonderlijk goede kennis van de vastgoedmarkt in zijn buurt.
Voor onze verkopers bieden wij een service op maat en een begeleiding van A tot Z. Wij hebben één doel: uw woning verkopen aan de beste prijs!
Voor onze kopers bieden wij een snelle reactie, een uitgebreide rondleiding, een overzichtelijk dossier en een vlotte opvolging. Wij werken steeds met de glimlach en staan open voor al uw vragen.
Wil u meer weten over ons? Kom gerust langs op ons kantoor, bel of mail en wij zijn er voor u! »
« ERA ONE, EERST IN SERVICE!
Reeds 27 jaar staat het team van ERA ONE je met veel enthousiasme bij in de zoektocht naar jouw droomwoning! Wij staan in voor een allesomvattende dienstverlening voor iedereen die een vastgoedbehoefte heeft met appreciatie voor resultaat, transparantie, menselijkheid en toegevoegde waarde. Zoek je dat unieke pand, de best mogelijke prijs voor jouw eigendom of gewoon een lekkere kop koffie? Bij ERA ONE ben je hiervoor aan het juiste adres. »
« Een uitzonderlijke ervaring sinds 1994 met een grote deskundigheid in residentieel vastgoed in en rond Antwerpen. Ons professioneel en enthousiast team van gediplomeerde en BIV-erkende vastgoedmakelaars, staat garant voor een eerlijke en hoge kwalitatieve begeleiding bij het zoeken naar een nieuwe woonst alsook bij het vinden van een nieuwe bestemming voor uw vastgoed. Zowel huurder, verhuurder, koper als verkoper, krijgt een optimale dienstverlening waarbij persoonlijke aandacht centraal staat. »
« Provas
Een bewuste keuze om optimale service te kunnen bieden, om efficient te kunnen werken en verregaand te communiceren. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 7 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 4 verkopen in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« De Boer & Partners Immobiliën Groep is een dynamische organisatie die al meer dan 35 jaar actief is bij de bemiddeling van aan- en verkoop van onroerend goed. Gestart destijds in Breda, nu opererend vanuit 8 kantoren in België, nl. Antwerpen, Brasschaat, Hoogstraten, Kalmthout, Turnhout, Hove, Schilde en Reet. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 2600 Berchem, Antwerpen. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»