Prijsevolutie
Evolutie van de gemiddelde prijs voor een appartement in Kattesas - Albert I Laan gedurende de laatste 44 jaren.
Dit prachtige appartement bevindt zich voor eerst op een absolute toplocatie in Nieuwpoort! Gelegen in de prestigieuze Residentie Zonnehaven bevinden we ons hier vlak aan de promenade langs de havengeul en het maritieme park. Dit is een zalige combinatie van een uiterst centrale ligging én een absoluut gevoel van rust.Wanneer we het gebouw zelf betreden merken we onmiddellijk dat niet alleen het appartement zelf, maar ook de centrale inkom, de gangen,... met oog voor detail en uiterst duurzame materialen zijn afgewerkt. Dit draagt des te meer bij tot het zorgeloze vakantiegevoel in Nieuwpoort. Het appartement zelf beschikt over een ruime inkomhal, lichtrijke leefruimte met open keuken, berging (met wasmachine/droogkast), 2 ruime slaapkamers met elk hun eigen badkamer én 2 uiterst zonnige terrassen! Verder vinden we ook nog de parkeerplaats die kan worden bijgekocht vlak voor de Residentie, waardoor u nooit hoeft parkeerplaats te gaan zoeken langs de mooi vernieuwde Albert I Laan van onze mooie badstad Nieuwpoort.Zeg nu zelf; dit 2-kamer appartement te koop in de Residentie Zonnehaven van Nieuwpoort laat u toch onmiddellijk wegdromen van vele mooie vakanties aan zee?!EPC: 182.
Type pand | Appartement |
Badkamers | 2 |
Slaapkamers | 2 |
Bewoonbaar | 90m2 |
Bouwjaar | 2005 |
Verdiepingen | 6 |
Verdieping | 4 |
Bebouwing | Gesloten |
EPC-waarde | 182kwh/m2 |
Energieclassificatie | B |
EPC certificaatnummer | 20200724-0002297132-RES-1 |
Elektriciteitskeuring | Beschikbaar, conform |
Overstromingsgebied | Niet in overstromingsgebied |
Beschikbaar vanaf | 24/07/20 |
Coördinaten | 51°8'32.2"N 2°44' 6"O |
Dit pand heeft een gemiddelde mobiliteitsscore, gebaseerd op de afstand van dit pand tot nabijgelegen voorzieningen.
Van de 18 buurten in Nieuwpoort, staat Kattesas - Albert I Laan gerangschikt als:
Evolutie van de gemiddelde prijs voor een appartement in Kattesas - Albert I Laan gedurende de laatste 44 jaren.
De Realo schatting is de schatting van de marktprijs van een woning. Een verkoop/verhuur schatting voor Albert I laan 64A G04.04, 8620 Nieuwpoort is nu beschikbaar.
Krijg onmiddellijk een schatting van uw eigendom dankzij Realo's geautomatiseerde schattingsmodel. Elk rapport bevat de trends van de lokale markt, buurtinformatie en recente verkopen en verhuren in de buurt. Bestel online en u kan onmiddellijk uw rapport downloaden.
Ontvang het schattingsverslagContacteer de verkoper of krijg meer informatie:
Bekijk dit pand op ImmoVlan