Govimmo

Laden..

Er ging iets fout, gelieve later opnieuw te proberen.

Govimmo

  • Algemene informatie

  • Reviews 30

    • Santino Rizzuto in 2023 via Google
      • + Professioneel, vriendelijk, correct. Kortom leuk om zaken mee te doen!
    • Rudi Jonckers in 2022 via Google
      • + We hebben app verhuurd via Govimmo. Zijn zo met Roberto in contact gekomen. Alles is supper vlot verlopen. Roberto heeft ons begeleid van A tot Z duidelijk en correct. Dank u je bent een Topper.
    • Zorg Gids in 2022 via Google
      • + Met onze ganse familie hebben we al verschillende aankopen en verkopen gedaan via Roberto Fierro van Govimmo. Telkens zeer correct, aangenaam en super vriendelijk. Dank jullie wel voor de goede zorgen en hopen nog fijn te kunnen samenwerken in de toekomst. Steve Corthaut - Hasselt
    • Christine Vanbrabant in 2022 via Google
      • + Al jaren een heel fijne samenwerking met Govimmo met Roberto als contactpersoon. Geen zorgen als verhuurder, alles tip top in orde wat betreft de contacten en afhandeling van het huurcontract en plaatsbeschrijving. De huurders zijn ook supertevreden. Doe zo voort!
    • Geert Callewaert in 2022 via Google
      • + Wij zijn supertevreden bij het verhuren van onze garages door Govimmo. Alles word uitstekend bijgehouden op een eerlijke manier. Ze kennen hun job en heb alle vertrouwen in hen.
    Voeg een review toe
  • Locatie

    • Gemiddelde vraagprijs Vraagprijs < +
    • Gemiddelde huurprijs/slaapkamer < +
    • Gemiddelde Realo Schatting® < +
    • Bevolking die single is Laag Hoog
    • Gemiddelde leeftijd van de bevolking Laag Hoog
    • Bevolking die een groot gezin is Laag Hoog
    • Bevolking die hoger opgeleid is Laag Hoog
    • Bevolking die werkzoekende is Laag Hoog
    • Bevolking die van een andere oorsprong is Laag Hoog
    • Gemiddeld inkomen Inkomen Laag Hoog
    • +
    b
  • Deel deze pagina

  • Contacteer kantoor

    Contacteer het kantoor

  • Ons team