« Een ruim aanbod appartementen en villa's aan de Westkust
Agence Ultimmo kan reeds terugblikken op 30 jaar ervaring in verkoop , verhuur en beheer van woningen, appartementen en gebouwen. Wij staan voor service , open communicatie en een nauwgezette opvolging . »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 104 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Droomt u al jaren van een eigen stekje aan de Belgische westkust? Of hunkert u eerder naar een woonst temidden het schilderachtige polderlandschap van het hinterland? Dan vindt u vast en zeker uw gading in ons gediversifieerde aanbod, gaande van klassevolle nieuwbouwappartementen en karakteristieke kustvilla's tot rustieke fermettes en statige rijwoningen. Wij bieden u een professionele dienstverlening met een persoonlijke aanpak en helpen u graag bij uw zoektocht naar uw droomwoning »
« Groep Caenen heeft reeds decennialang (sinds 1966) een goede reputatie en een uitstekende know-how in de verkoop van onroerend goed aan onze kust. Bij ons kunt U terecht met al Uw vragen. Wij staan U bij met raad en daad in de aankoop van Uw droomappartement. Wat zijn onze belangrijkste troeven:
- Zeer groot aanbod van appartementen, studio's en huizen, zowel in nieuwbouw als in herverkoop, en dit gespreid over de hele kust (Blankenberge t.e.m. De Panne).
- Sterk verkoopteam met een enorme kennis van zaken (commercieel, financieel, fiscaal en juridisch).
- Persoonlijke service. Bij ons staat de klant centraal. - Uitstekende dienst na verkoop. Correcte en professionele opvolging van alle verkoopdossiers.
- Uitgebreide verhuurmogelijkheden door ons fenomenaal huurdersbestand.
- In onze vastgoedportefeuille zitten steeds interessante beleggingsopportuniteiten. »
« Agence Notredame is vaste waarde in koksijde sinds 1961. Wij bieden u vakantiewoningen op elke maat en budget, met een correcte service. Geen toeval dus dat 70% van onze klanten elk jaar tevreden terugkomt.
Of bent u op zoek naar een eigen stek aan zee? Naast onze nieuwbouwprojecten bieden wij ook een ruime keuze aan appartementen of vakantiewoningen in herverkoop in Koksijde en Sint-Idesbald. »
« Bij Dewaele verkopen of verhuren we niet zomaar een baksteen. Een huis kopen is geen alledaagse gebeurtenis, maar een levenservaring. Daarom zorgen wij ervoor dat deze ervaring vlot verloopt. We nemen alle mogelijke taken van de koper en verkoper op ons en geven de nodige begeleiding, zodat je zorgeloos kunt genieten van een nieuwe thuis.
Onze makelaars gaan dagelijks met veel enthousiasme aan de slag voor hun klanten. Met meer dan 20 kantoren in West- en Oost-Vlaanderen en in Brussel volgen ze vraag en aanbod van dichtbij. Elk dossier wordt professioneel en discreet behandeld. De jarenlange ervaring garandeert een succesvolle afloop van elke vastgoedverhaal.
En waar wil jij straks graag wonen? »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 91 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 56 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 13 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« We zijn een uniek vastgoedkantoor, gesitueerd op de Antwerpsesteenweg 88 te Kontich en vooral actief ten zuiden van Antwerpen, met specifieke aandacht voor Kontich, Waarloos, Aartselaar, Boechout, Vremde, Edegem, Lint, Hove, Berchem, Mortsel en Wilrijk...
Onze betrachting is een nieuwe maatstaf van dienstverlening op de vastgoedmarkt aan te bieden: professioneel correct, uitmuntend in communicatie en ongeëvenaarde volledige service, kortom: Een Vastgoedkantoor waarop U steeds kan rekenen en dat u begeleidt van a tot z ! »
« Immo Beguin is een vastgoedkantoor met oog voor de noden en wensen van de klant. Bij Sophie en Henri Beguin staan integriteit en vertrouwen immers steeds voorop. Samen met hun medewerkers vormen broer en zus een sterk team waar u als klant op kunt bouwen. Dit jong en dynamisch familiebedrijf heeft een ruime ervaring in de vastgoedsector. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 4 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 28 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Wat je doet, doe het goed. Dat is ons motto. De voorbije 30 jaar legde Immo Vandeputte zich enkel toe op verkoop, verhuur op lange termijn en beheer. Daardoor kunnen we onze klanten een zeer competente aanpak garanderen.
We voeren het menselijk aspect hoog in de vaandel. Onze klanten zijn geen nummers, maar partners waarvoor we graag tot het uiterste gaan. Immo Vandeputte is een familiebedrijf, en dat voel je. Kom gerust eens proeven van onze aanpak en breng ons een geheel vrijblijvend bezoekje. We ontvangen U graag en... met de glimlach! »
« Door haar ligging en de toenemende vraag heeft Immo Eecke zich gespecialiseerd in vakantieverhuur. Wie een vakantie zoekt voor een korte periode (weekend, midweek, maar ook meerdere weken) zal bij Immo Eecke een ruim en gavarieerd aanbod vinden. Naast vakantiewoningen is Immo Eecke ook een sterke speler in de markt van herverkoop en ‘syndic’. Een bezoek aan ons kantoor zal u duidelijk maken dat Immo Eecke en de noordzee onlosmakelijk verbonden zijn met elkaar. Immo Eecke houdt van de noordzee en daar hebben wij alle redenen voor. Een woning of verblijf huren of kopen in Nieuwpoort is letterlijk én figuurlijk een gezonde investering. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 27 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Sinds jaren bouwde de dewaele groep een kantorennetwerk uit. Samen met meer dan 140 medewerkers werken we eraan om u als klant elke dag centraal te plaatsen. Op vandaag wordt de dewaele groep geleid door Stefaan Coucke, Filip Dewaele en Geert Berlamont. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 7 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 12 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Een eigendom koop of verkoop je niet zomaar. Soms neemt je privé of professioneel leven een nieuwe wending en neem je een beslissing. Bij deze transactie willen we je partner zijn om je doorheen dit uitdagend proces te leiden.
Daarbij gaan we de beste middelen inzetten om jou als klant de maximale service te bieden waarop je recht hebt.
Dit betekent onder andere:
- een specifieke, persoonlijke begeleiding voor elke klant
- een ruim aanbod van vastgoed aan de kust en het hinterland
- een vlotte verkoop van je eigendom aan prima voorwaarden
- een volledig tot in de puntjes verzorgd dossier
- genieten van een ruime kennis over alle commerciële, juridische en technische aspecten van vastgoed
Wil je vrijblijvend over je plannen komen praten, spring dan gerust binnen voor een kopje koffie. We bekijken dan samen hoe we je het best kunnen helpen. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 8 verkopen in in 8670 Koksijde. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Vastgoed Verhaeghe, een vastgoedkantoor waar U in een joviale en hartelijke sfeer wordt ontvangen. U wordt er verwelkomd door vriendelijke medewerkers die al vele jaren ervaring hebben in de vastgoedwereld. Een vastgoedwereld die constant evolueert waarvoor onze teamleden zich steeds laten bijscholen, opdat wij U een onberispelijke service kunnen aanbieden vanaf de eerste, aangename kennismaking tot het verlijden van de notariële akte.
U kunt bij ons terecht voor de bemiddeling van de verkoop en verhuur van uw onroerend goed. »
« Immo Albatros, sinds 1995 uw partner in vastgoed en immo in De Panne!
Immo Albatros beschikt steeds over een gevarieerd aanbod aan panden TE KOOP en TE HUUR.
Niet alleen het verhuren (jaar- en vakantieverhuur) en het verkopen van vastgoed in De Panne is onze grote troef,ons kantoor is eveneens gespecialiseerd in het professioneel en adequaat beheren van uw mede-eigendom.
Wenst u een pand aan te kopen of te huren?
Via de website maakt u kennis met ons ruime aanbod. Vindt u echter niet onmiddellijk wat u zoekt, dan helpt ons dynamisch en gemotiveerd team u graag verder in uw zoektocht naar het vastgoed : dé woning, hét appartement, dé studio of dé villa van uw dromen…!
Wenst u een pand te verkopen of te verhuren?
Ook dan bent u bij ons aan het juiste adres!
Immo Albatros garandeert u de beste voorwaarden.…
Onze naam staat immers voor een zakelijke aanpak én een service op maat. »
« Immo Group-S verkoopt, verhuurt en beheerd kwalitatief luxe vastgoed aan de kust. »