« Avantimmo werd in 1994 opgericht en is ontstaan uit een jarenlange ervaring en samenwerking in de vastgoedsector. Onze dynamische makelaars zorgen voor een persoonlijke en kwalitatieve dienstverlening en staan garant voor een succesvolle realisatie van uw vastgoedplannen. Elk lid van ons team is een erkend biv makelaar en aangesloten bij het cib.
We zijn gespecialiseerd in verkoop, verhuur en nieuwbouw. Een professionele en persoonlijke aanpak met uitstekende service is één van onze vele troeven. U kunt ons vinden in de Lippenslaan, hartje Knokke-Heist, dankzij de vele passage krijgt onze etalage veel aandacht.
Laat ons gerust uw gegevens na en wij houden u vrijblijvend op de hoogte van ons aanbod nieuwbouwprojecten, villa's, woningen, appartementen, duplexen, studio's, handelspanden en garages in Knokke-Heist en omgeving.
Contacteer ons gerust indien u meer info wenst voor een vrijblijvende waardebepaling van uw eigendom, ook met het oog op projectontwikkeling. »
« Lantimmo is een kleinschalig, online immokantoor, vooral actief in de regio Knokke-Heist, Zeebrugge en Blankenberge. Alle onderhandelingen gebeuren met de kantoorverantwoordelijke zelf, erkend vastgoedmakelaar.
Gezien we maar enkele dossiers gelijktijdig behandelen, is er meer tijd voor persoonlijk contact en kunnen we zo uw verkoopdossier intensief opvolgen en eventueel samen met u bijsturen voor het beoogde resultaat.
LANTIMMO
Zaakvoerder Rik Lantsoght
Sint-Jorisstraat 14, 8300 Knokke-Heist
info@lantimmo.be
Tel: +32 471 344 299
www.lantimmo.be
Ondernemings/-BTW nummer: BE 0677.367.628
Belgisch vastgoedmakelaar-bemiddelaar BIV 506.937
BA en borgstelling via NV AXA Belgium (polisnr. 730.390.160) »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« KWALITEIT, KLASSE EN COMFORT OVERGOTEN DOOR EEN VLEUGJE CHARME.
Immo Colpin is al jarenlang een vaste waarde in de vastgoedsector.
In december 2012 nam Julie Hemelaer de fakkel van het Knoks filiaal over van haar nonkel Pierre Colpin. Julie doopte het immobilliënkantoor om tot Liv'Immo.
Waar u bij ons op mag rekenen:
Liv'Immo is een solide partner die u correct begeleidt in uw zoektocht naar het perfecte pand.
Wij vormen een dynamisch en gedreven team dat altijd voor u klaarstaat met raad en daad.
De aan- of verkoop van uw eigendom is een belangrijke gebeurtenis. Daarom luisteren wij naar uw persoonlijke wensen en bieden wij u een service op maat. Vanaf de eerste ontmoeting tot na de uiteindelijke aan- of verkoop volgen wij uw dossier nauwkeurig op.
Wij zijn een erkend vastgoedkantoor dat bemiddelt in verkoop en verhuur op jaarbasis van uw eigendom.
Het spreekt voor zich dat wij uw dossier behandelen in alle confidentialiteit, precies zoals u het zelf wenst. »
« Vastgoedkantoor Immo Deva Real Estate biedt u een ruime keuze immobiliën te koop en te huur gelegen te Knokke (zeedijk en centrum), Westkapelle, Albertstrand en het Zoute zowel nieuwbouwprojecten, appartementen, handelspanden, duplexen en studio's, huizen en villa's. »
« Ons dynamisch en gemotiveerd team vangt u op met eerbied voor al uw wensen en eisen. Of het nu gaat om verkoop, aankoop, huur, nieuwbouw, villa’s, appartementen, winkels en verkavelingen. Immo BiS biedt u een grote waaier aan met alle mogelijke onroerende goederen en diensten. »
« Welkom thuis in onze kantoren te Heule, Kortrijk & Roeselare!
Wat doet M Vastgoed?
M vastgoed biedt u het betere vastgoed aan in de regio waaronder zowel instapklare gezinswoningen, nieuwbouwwoningen als renovatiewoningen met tal van mogelijkheden waar wij u ook graag in begeleiden.
Hoe doen we dat?
Door jarenlange ervaring weten wij hoe wij het beste uit uw pand kunnen halen. Dit resulteert in een vlotte verkoop. M vastgoed bemiddelt jaarlijks in bijna 400 transacties! Wij beseffen dat vastgoed op de eerste plaats over mensen gaat. Daarom kan u eerst en vooral rekenen op een luisterend oor. Alleen op die manier kunnen wij u het beste adviseren. Bij ons kan u rekenen op een dynamische aanpak die werkt, optimale verkoopkansen creëren en een succesvolle verkoopstrategie nastreven zodoende vlot het gewenste resultaat wordt behaald.
Tot binnenkort.
Het M Vastgoed team. »
« Activiteiten:
Immobiliënagentschappen
Overname handelsfondsen
Schatter
Verhuur woningen
Verkoop woningen »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Verkoop, verhuur, beheer vastgoed & schattingen en advies »
« Bel ons. We komen graag.
Met de glimlach. Met de sleutel.
En met heel veel goesting.
In Izegem, Merelbeke en Waregem.
We gaan allemaal dat stapje verder.
Voor elke klant. Elke dag.
Altijd opnieuw. Van vroeg tot laat.
Omdat we weten dat we zo resultaten halen.
Omdat we zo onze klanten echt helpen.
En omdat we zo zijn.
We zijn Bordes. We verkopen en verhuren vastgoed.
En weet je hoe we dat doen?
Eerst luisteren we. Om te weten en te begrijpen.
Vervolgens denken we. In oplossingen.
Daarna beloven we. En dan doen we meer.
Keer op keer. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 120 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Immo Cambier De Nil, opgericht door Catherine De Nil en Patrick Cambier, beiden gepassioneerd door onroerend goed, startte met een eerste kantoor op het Albertplein gevolgd door een uitbreiding op de Zeedijk. Met de opening van een nieuw kantoor op een derde adres in hartje Zoute, namelijk de prestigieuze Kustlaan (hoek met de Strandstraat) willen wij onze klanten nog gerichter bijstaan. Deze 3 adressen bevestigen nogmaals de 3 sleutelwoorden binnen de vastgoedmarkt: location, location, location! Bewust dat specialiseren leidt tot professionalisme, spitst Immo Cambier De Nil zich toe op de verkoop en verhuur van eigendommen in Knokke-Heist en omstreken. »
« U kunt bij ons terecht voor volgende zaken:
- Kopen of verkopen van uw pand
- Huren of verhuren van uw pand (korte en lange periode)
- Nieuwbouwprojecten
- Beheer van uw gebouw
- Verzekeringen »
« Bij Dewaele verkopen of verhuren we niet zomaar een baksteen. Een huis kopen is geen alledaagse gebeurtenis, maar een levenservaring. Daarom zorgen wij ervoor dat deze ervaring vlot verloopt. We nemen alle mogelijke taken van de koper en verkoper op ons en geven de nodige begeleiding, zodat je zorgeloos kunt genieten van een nieuwe thuis.
Onze makelaars gaan dagelijks met veel enthousiasme aan de slag voor hun klanten. Met meer dan 20 kantoren in West- en Oost-Vlaanderen en in Brussel volgen ze vraag en aanbod van dichtbij. Elk dossier wordt professioneel en discreet behandeld. De jarenlange ervaring garandeert een succesvolle afloop van elke vastgoedverhaal.
En waar wil jij straks graag wonen? »
« Immo More is een professioneel vastgoedkantoor dat, zoals de naam al doet vermoeden, graag een stapje verder gaat.
Te koop of te huur stellen is op zich niet moeilijk; verkopen en verhuren daarentegen is een vak op zich! Wij gaan er prat op dat we met onze kennis van de actuele woningmarkt gekoppeld aan een doorgedreven knowhow van alle technische, fiscale, financiële en stedenbouwkundige aspecten die met vastgoed in België gepaard gaan, iedereen aan het juiste pand kunnen helpen of die kunnen (helpen) realiseren.
Immo More gaat actief op zoek naar mensen die een woning of appartement willen verkopen/verhuren of willen aankopen/huren. We geloven sterk in dit ‘matching-principe’ en hebben hiermee de voorbije jaren al veel successen geboekt.
Regio Knokke-Zoute, Knokke ,Oud-Knokke, Albertstrand, Duinbergen, Heist en Westkapelle, Damme, Moerkerke, Lissewege, Zeebrugge, Maldegem en Brugge.
Wij verkopen/verhuren rijwoningen, villa’s, studio’s, appartementen, garages, handelspanden en popups. »
« U wenst een woning, appartement of commercieel vastgoed te verkopen of te verhuren? Wij helpen u hierbij graag verder en doen voor u een gratis en vrijblijvende schatting. »
« Objectieve benadering, duurzame samenwerking. Inleving en beleving, eerlijke aanpak. Kennis en expertise, sterke samenwerking met de notariaten in de regio. Professionele vastgoedbemiddeling. Elke koper, met zijn uniek verhaal verdient tijd, expertise, follow-up … Elke koper krijgt Meerwaarde.
WELLEMAN is actief in de ruime omgeving van Aalst en groeit en bloeit ver daarbuiten. De actieve participatie in ArchitectenWoning.be. De betrokkenheid in de ontwikkeling van zorgvastgoed. Het optreden van WELLEMAN de voorbije 4 jaar als peterkantoor voor studenten vastgoed aan de KAHOSL-Aalst. Dit biedt Meerwaarde.
Als ervaringsdeskundige in de wereld van Verzekeringen en Vastgoedontwikkeling (België en Frankrijk) leidt Yvan Welleman sinds 2002 het familiebedrijf. Steen per steen, woning per woning, project per project, groeide Welleman Immobiliën uit tot kortweg WELLEMAN.
Zo staat Kristof Welleman sinds 2005 als erkend vastgoedmakelaar in voor expertise en advies in de immo- en projectenmarkt. Met extra opleidingen in Vastgoedrecht, een Postgraduaat Vastgoedkunde en Vlerick Management School zorgt hij voor meerwaarde binnen het kantoor. Hij is de deskundige vastgoedpartner bij ArchitectenWoning.be.
Charlotte Welleman brengt op haar beurt, als erkend vastgoedmakelaar, versterking op het terrein van de residentiële koop -en huurmarkt. Zij behaalde haar diploma in de vastgoedmakelaardij aan HoGent.
2 generaties in één vastgoedkantoor, samen permanent bouwend aan Wonen met Meerwaarde. »
« Uw vastgoedpartner in Knokke sinds 1895! Agence Schmitz is reeds meer dan een eeuw een vaste speler op de immobiliënmarkt in Knokke. Met onze uitgebreide expertise en wijdverspreid klantennetwerk dat we in de loop der jaren opbouwden, begeleiden wij u graag in de zoektocht naar uw nieuwe woning of bij de verhuur of verkoop van uw pand. Het dynamische team van Agence Schmitz garandeert u een vlekkenloze service en een groot vertrouwen. U kan altijd rekenen op een vernieuwende aanpak en correcte opvolging van uw dossier. Want uw tevredenheid is en blijft onze prioriteit! »
« mmo Woestyn cvba is gelegen op de Zeedijk van het Albertstrand (aan het casino) in Knokke-Heist, tussen Duinbergen en het Rubensplein en op een boogscheut van het Zoute. Als all-round vastgoedmakelaar bieden wij u een waaier van appartementen, studio’s, duplexen, huizen, villa’s, garages… te koop en te huur (jaarverhuur of seizoensverhuur) aan in Knokke-Heist. Uw vakantie aan zee voor korte of iets langere periodes, organiseert onze afdeling vakantieverhuur met enthousiasme en dynamisme. »
« Welkom bij Immo Yves!
Zoekt u een woning, overweegt u de verkoop of verhuur van uw huidige woonhuis of heeft u een nieuwe woning op het oog? Dan bent u bij ons in de juiste makelaarshanden.
Als vastgoedmakelaar willen wij u met kennis en empathie begeleiden tijdens de belangrijke processen van het kopen, verkopen, huren of verhuren van een huis, villa, appartement, loft, studio, handelszaak of een ander onroerend goed. Met veel deskundigheid en enthousiasme voor het vak staan we u graag met raad en daad bij.
Daarnaast willen wij als jong, energiek en dynamisch kantoor vernieuwend en vooruitstrevend uit de hoek komen. Hoe we dit aanpakken lichten we u graag toe bij onze eerste kennismaking.
Wilt u meer informatie over onze dienstverlening? Neem vrijblijvend contact op. Wij beantwoorden uw vragen met plezier! Wij bieden U graag steeds een GRATIS en VRIJBLIJVENDE schatting aan.
Yves Deleyn
Zaakvoerder »
« U zoekt een nieuwe of tweede thuis in Knokke-Heist? U wilt een comfortabele vakantiewoning, villa of appartement huren? U wenst de waarde te kennen van uw pand om het aan te bieden op de vastgoedmarkt aan de kust? Bent u op zoek naar een ervaren syndicus om uw vastgoed te beheren? Met immo Van de walle kiest u voor de ervaring, dynamiek en betrouwbaarheid van een familiebedrijf met 3 erkende BIV vastgoedmakelaars. »
« Alex Dewulf – Wonen in Knokke is als makelaar actief in de residentiële kust vastgoedmarkt sinds 2007. Oprichters en op vandaag nog steeds zaakvoerders, zijn An Detavenier en Alex Dewulf.
An Detavenier is sinds 1992 professioneel actief als immobiliënmakelaar te Knokke en sinds 1994 als ondernemer. Alex Dewulf vervoegde haar in 2004 en heeft een achtergrond in internationale logistiek en industrie. Beiden zijn erkende en ervaren BIV-makelaars.
Alex Dewulf – Wonen in Knokke focust bewust op residentieel vastgoed in Knokke en biedt een volledige pallet diensten aan: verkoop, verhuur, vakantieverhuur, rentmeesterschap, beheer van gebouwen. Ons team bestaat uit 13 gepassioneerde vastgoedspecialisten, elk op hun vakgebied en we werken vanuit verschillende kantoren te Knokke. »
« “Wat kan vastgoedmakelaar React voor jou betekenen?
Met React willen we ons vooral focussen op residentieel vastgoed, specifiek panden in een mede-eigendom. Dankzij de vastgoedgroep VMRE waar React deel van uitmaakt, zijn we gespecialiseerd in de redelijk complexe materie van de mede-eigendom. Wij weten perfect hoe alles in elkaar zit en waarop we zeker moeten letten. Wij weten wat te doen voor een correcte waardebepaling van een appartement in mede-eigendom en het goed in de markt plaatsen van dergelijke panden.
Neem gerust contact op met ons via hello@reactimmo.be of op het telefoonnummer 09/331.09.79.
Meer info kan u ook terugvinden op onze website: www.reactimmo.be“ »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 4 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Agence Van Den Broucke is een familiebedrijf met veertig jaar ervaring waar service hoog in het vaandel staat.
Gespecialiseerd in verkoop, jaarverhuur, vakantieverhuur en beheer van gebouwen. »
« Sinds jaren bouwde de dewaele groep een kantorennetwerk uit. Samen met meer dan 140 medewerkers werken we eraan om u als klant elke dag centraal te plaatsen. Op vandaag wordt de dewaele groep geleid door Stefaan Coucke, Filip Dewaele en Geert Berlamont. »
« Bij het vastgoedkantoor IMMO NANO kunt u terecht voor zowel de verhuur als de verkoop van al uw eigendommen, nieuwbouwprojecten, appartementen, handelszaken, woningen, huizen en villa's in Knokke-Heist en Brugge. Onze immo-dienstverlening reikt over de volledige regio :
Knokke-Zoute, Knokke, Albertstrand, Duinbergen, Heist en Westkapelle, Damme, Moerkerke, Lissewege, Zeebrugge, Brugge.
Immo NANO verhuurt voor u op jaarbasis een appartement met zicht op zee, een huis als vaste waarde, een villa in de paadjes van het Zoute, een handelszaak op de voornaamste winkelstraten in Knokke, een huis in Brugge, een vakantiewoning, bij IMMO NANO kunt u met al uw verhuringen terecht. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Het bekende logo van Agence Het Zoute staat al jaren voor doorgedreven professionalisme en uitmuntende dienstverlening in vastgoed. Een competent en meertalig team van toegewijde medewerkers verzekert uw efficiënt onthaal in Knokke.
Verkoper, kandidaat-koper of huurder, weet dat onze passie voor bemiddeling uw zaak snel en efficiënt vooruit zal helpen! Naast het te koop en te huur aanbieden van vastgoed bieden wij ook aanverwante diensten aan, zoals beheer van gebouwen, vastgoedexpertises, verzekeringen en tussenkomst in de bouwpromotie, kortom alles wat men onder immo verstaat. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 22 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 121 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 12 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Immo Joly is sinds meer dan 30 jaar actief op de Knokse vastgoedmarkt.
Ook inzake het beheer van gebouwen kunnen wij u, als syndicus van een tachtigtal residenties, alle nodige ervaring en expertise bieden die van professionals verwacht mag worden. »
« Sinds 1962 is Immo Holiday uw partner voor professioneel vastgoedbeheer in en rondom Knokke-Heist. Dagelijks staat ons team u bij in het technisch, administratief en financieel beheer van uw (mede-)eigendom.
Financieel beheer
Het uitvoeren van alle betalingen voor de medeëigendom, het opstellen van de afrekening van de gemeenschappelijke kosten volgens de verdeelsleutels voorzien in de basisakte en het beheer van de bankrekening. Het voeren van de gemeenschappelijke boekhouding conform de wettelijke verplichtingen.
Onze afrekeningen zijn zeer overzichtelijk en bestaan onder meer uit :
Een overzicht van alle uitgaven die gedaan werden tijdens de voorbije periode (beknopte omschrijving over de aard van de kost, het bedrag en de verdeelsleutel),
Een globalisatie van de te verdelen bedragen per verdeelsleutel,
De verdeling van de kosten per appartement,
Een overzicht van de medeëigenaars die hun overige afrekening niet betaalden, en voor welke bedragen zij achterstaan.Een balans ter controle. Hierop staan onder meer het banksaldo, later te verrekenen bedragen (bijvoorbeeld slechts één maal per jaar volgens de meterstanden), achterstallen, de provisie, ...
Administratief beheer
Behandeling van alle correspondentie i.v.m. de medeëigendom,
Het organiseren van de Algemene Vergadering en het opstellen van de notulen. De vergaderingen worden in het Nederlands gehouden. De notulen worden in het Nederlands, of op vraag in het Frans, naar de medeïgenaars toegezonden.
Het organiseren van de bijkomende beheersvergadering. Ons kantoor beschikt hiervoor over een vergaderzaal met de benodige faciliteiten.
Technisch beheer
Opvragen prijsoffertes voor werken, bestellingen uitvoeren overeenkomstig de genomen beslissingen, opvolging van de werken,
Regelmatig nazicht van de residentie, ook op netheid.
Technisch advies door een architect betreffende de gemene delen.
Doordat wij beschikken over een digitale vochtmeter kunnen wij steeds onmiddellijk de omvang en aard van vochtproblemen situeren.
Overzicht
Financieel Beheer
Administratief Beheer
Technisch Beheer
Referenties
Immo Holiday beheerd momenteel reeds meer dan 60 residenties in de regio. Wij zijn actief in Het Zoute, Knokke, Heist-aan-Zee, Zeebrugge en Blankenberge. »
« U verkoopt of koopt niet elke dag een woning, dit is een van de belangrijke beslissingen in uw leven. 'U gaat dan ook best niet over een nacht ijs', u laat zich bijstaan door bekwame en ervaren specialisten die er voor zorgen dat uw dromen werkelijkheid worden. Daarom staan wij voor u klaar, juist dan als u er de tijd en energie voor hebt, ook in de weekends, op uw vrije dagen, 's avonds na uw drukke dag: telefoneer ons op het nummer 0495/108 108. Onze opdracht is geslaagd als u, koper én verkoper, tevreden bent, wanneer u eerst en vooral door onze bemiddeling elkaar gevonden hebt rond een correcte prijs! »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 5 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8300 Knokke, Knokke-Heist. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« RH vastgoed, een nieuwe wind doorheen de vastgoedmarkt, profileert zich als een jong, fris en dynamisch kantoor gespecialiseerd in zowel de verkoop als verhuur van woningen en appartementen.
We zijn een relatief klein kantoor en dat willen we bewust zo houden. Juist door onze bescheiden aanpak kunnen we elke klant de persoonlijke aandacht geven die ze verdient. Wij denken klantgericht, niet commissiegericht. Zo kunnen wij in alle sereniteit werken in het kader van uw behoeften. Wij waken over uw belangen, wij adviseren U in alle aspecten.
Door de steeds veranderende fiscale en wettelijke markvereisten is de samenstelling van een goed verkoop- of verhuurdossier een héél belangrijk punt voor het welslagen van uw vastgoedtransactie.
Wij staan U dan ook graag bij om uw dossier met de grootste integriteit samen te stellen: gaande van een realistische waardebepaling tot de verwerking van alle keuringen en attesten en het opmaken van een juridisch waterdicht compromis of huurcontract. »
« Sven Langenberg is de oprichter van Zwin Regio Vastgoed Makelaar van Sluis en Knokke. Hij is gecertificeerd makelaar/taxateur en lid van de brancheorganisatie VBO en tevens voorzitter van de afdeling Zeeland. Ook is hij gecertificeerd in België en lid van het Belgisch Instituut voor Vastgoedmakelaars (BIV). Door het actief zijn aan beide zijdes van de grensstreek heeft Sven door de jaren de gebruiken en fiscale verschillen in beide landen weten te vergelijken en beter te benutten. Dit komt direct ten goede aan onze klanten en zakenpartners. Bovendien doen we zaken in één van de mooiste streken van "beide landen" en dat is elke dag genieten. »
« Immo Centrale is reeds 45 jaar een vaste waarde op de immobiliën markt te Knokke. Het Kantoor is uiterst commercieel gelegen op de hoek van de Lippenslaan nabij het Van Bunnenplein. Immo Centrale heeft een zeer gevarieerd aanbod aan nieuwbouwprojecten alsook bestaande appartementen en villa’s. Sedert enkele jaren specialiseert de zaakvoerder Vincent Van Honsebrouck, zich in eigen projectontwikkeling. Ook voor verhuring is er een grote keuze aan appartementen met zeezicht of in de onmiddellijke omgeving van de Zeedijk. Een jong en dynamisch team zorgt voor een professionele, vlotte en vriendelijke service. »