Prijsevolutie
Evolutie van de gemiddelde prijs voor een appartement in Raembroek -Asbroek-Dry Eyken - Molenvloed -Hooilaar gedurende de laatste 9 jaren.
Nieuwbouwproject ALDI te Ramsel. De Aldi-supermarkt werd getransformeerd tot een gloednieuw project door Alfabouw.
Het gebouw spreekt een breed publiek aan dankzij de slimme en lichte indeling, uitstekende ligging en no-nonsense architectuur. Het gebouw is voorzien van 4 appartementen met telkens 2 slaapkamers. Een ruim en luchtig gevoel dankzij de doorzonappartementen met een zicht op het groendak en een prachtig terras van 20 tot 25m². De appartementen zullen opgeleverd worden zomer 2022. Beslis nu en kies nog je eigen keuken, sanitair en tegels!
Type pand | Appartement |
Badkamers | 1 |
Slaapkamers | 2 |
Bewoonbaar | 93m2 |
Bouwjaar | 2021 |
Verdiepingen | 1 |
Verdieping | 1 |
Bekijk meer kenmerken op de website van de verkoper |
Dit pand heeft een gemiddelde mobiliteitsscore, gebaseerd op de afstand van dit pand tot nabijgelegen voorzieningen.
Van de 12 buurten in Herselt, staat Raembroek -Asbroek-Dry Eyken - Molenvloed -Hooilaar gerangschikt als:
Evolutie van de gemiddelde prijs voor een appartement in Raembroek -Asbroek-Dry Eyken - Molenvloed -Hooilaar gedurende de laatste 9 jaren.
De Realo schatting is de schatting van de marktprijs van een woning. Een verkoop/verhuur schatting voor Westmeerbeeksesteenweg 27, 2230 Herselt, RAMSEL is nu beschikbaar.
Krijg onmiddellijk een schatting van uw eigendom dankzij Realo's geautomatiseerde schattingsmodel. Elk rapport bevat de trends van de lokale markt, buurtinformatie en recente verkopen en verhuren in de buurt. Bestel online en u kan onmiddellijk uw rapport downloaden.
Ontvang het schattingsverslag