+
Brusseleir spel gespeeld bij Brik en was écht top. Niet alleen het spel is enorm plezant om Brussel te ontdekken, ook de service en uitleg was uitstekend. Zeker een aanrader!
-
Vreselijke plaats. Niet alleen biedt het geen technische beveiliging (de reddingsdeur was geblokkeerd, dus in geval van brand of andere rampen zou redding niet mogelijk zijn), ze voldoen ook niet aan het contract. Volledig gebrek aan verantwoordelijkheid en gebrek aan respect voor hun huurders. Ze bieden geen zekerheid, schrijven extra geld af voor nutsvoorzieningen zonder bewijs te leveren, storten geen aanbetalingen terug.
En als u het contract met hen beëindigt, zult u een enorme afkeer vinden van deze organisatie van oplichters, want u ontvangt niet alleen uw aanbetaling niet, maar u krijgt ook een enorm bedrag als extra betaling voor hun vreselijke onprofessionele onverantwoordelijke diensten. Trap niet in hun val. Neem hun kots niet. Ze zullen je om enorme bedragen vragen. En hoe zuinig je ook bent met water, gas en stroom. Ze zullen je nog steeds geld in rekening brengen. Hebzuchtige en gewetenloze mensen
+
Geweldige organisatie die studenten in Brussel helpt.
Persoonlijk heb ik hun platform voor studieplekken geprobeerd en het is geweldig, met een verscheidenheid aan beschikbare plaatsen in Brussel. Ik vond het leuk dat sommige plaatsen beschikbaar zijn in de zomer, de weekenden en de hele dag van 8:00-23:00. Sommige plaatsen bieden ook leuke faciliteiten, zoals: koffie, water, magnetron, koelkast ... enz. Dus ik raad je ten zeerste aan om hun platform te bekijken als je een student bent.
Ze hebben ook heel wat richtlijnen en tips voor studenten zoals: mobiliteit, wonen, studeren... enz. Ze bieden zelfs 50% korting op het eerste jaar Villo-abonnement!