+
Bedankt Era en bedankt Steve voor de uitstekende begeleiding.
Professioneel, proactief en zeer communicatief. Ik kan alleen maar positief zijn en beveel jullie warm aan.
Hopelijk is het een goede match met de huurders waardoor ik niet te snel terug beroep moet doen op jullie diensten maar indien nodig kom ik graag terug.
+
Zeer tevreden over het immokantoor Era Visie Plus. Correcte afhandeling bij de verhuring van een appartement. Fijne bijstand, goed advies en raad. Zeker een aanrader.
+
Wat ben ik blij dat ik voor Era Visie Plus gekozen heb om mijn eigendom te verkopen, ik hoefde helemaal niets te doen alles werd mij op een plaatje gepresenteerd en tot in de puntjes uitgelegd, ik heb er ook een vriendelijk ontvangst gekregen zowel in Ternat als Dilbeek. Een echte aanrader voor wie een eigendom wil verkopen. Bedankt aan het hele Era Visie Plus team👍