« Welkom thuis in onze kantoren te Heule, Kortrijk & Roeselare!
Wat doet M Vastgoed?
M vastgoed biedt u het betere vastgoed aan in de regio waaronder zowel instapklare gezinswoningen, nieuwbouwwoningen als renovatiewoningen met tal van mogelijkheden waar wij u ook graag in begeleiden.
Hoe doen we dat?
Door jarenlange ervaring weten wij hoe wij het beste uit uw pand kunnen halen. Dit resulteert in een vlotte verkoop. M vastgoed bemiddelt jaarlijks in bijna 400 transacties! Wij beseffen dat vastgoed op de eerste plaats over mensen gaat. Daarom kan u eerst en vooral rekenen op een luisterend oor. Alleen op die manier kunnen wij u het beste adviseren. Bij ons kan u rekenen op een dynamische aanpak die werkt, optimale verkoopkansen creëren en een succesvolle verkoopstrategie nastreven zodoende vlot het gewenste resultaat wordt behaald.
Tot binnenkort.
Het M Vastgoed team. »
« Vastgoedmakelaar die zorgt dat het klikt. Met ons, met je buurt, maar vooral met je nieuwe thuis.
Immo Francois bundelt kwaliteit, enthousiasme en eerlijkheid.
Met deze krachten word je correct bijgestaan voor al jouw vastgoedtransacties, waarbij een tevreden klant steeds het einddoel is!
Ben je op zoek naar een nieuwe thuis? Of wens je jouw eigendom te verkopen of te verhuren?
Dat is mogelijk via één van onze kantoren in West- of Oost-Vlaanderen.
Vraag nu een gratis schatting aan via info@immofrancois.be of 050/32 34 34.
www.immofrancois.be
SNEL ACTIE = SNEL RESULTAAT
83% van onze panden zijn binnen de 3 maanden verkocht »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 43 verkopen in in 8780 Oostrozebeke. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Lode Degroote van IMMEX staat garant voor een professionele en persoonlijke aanpak van al uw vastgoed transacties ! Lode Degroote kiest bewust met IMMEX BVBA voor kwaliteit service en een persoonlijke aanpak bij elk dossier. Door deze aanpak wordt uw pand wordt geen nummer in een portefeuille van een kantorennetwerk. Bij mij krijgt het pand mijn volledige en persoonlijke aandacht van begin tot einde. »
« Immo Beguin is een vastgoedkantoor met oog voor de noden en wensen van de klant. Bij Sophie en Henri Beguin staan integriteit en vertrouwen immers steeds voorop. Samen met hun medewerkers vormen broer en zus een sterk team waar u als klant op kunt bouwen. Dit jong en dynamisch familiebedrijf heeft een ruime ervaring in de vastgoedsector. »
« Durabrik is niet zomaar een sleutel-op-de-deur bouwbedrijf. Dankzij Durabrik bouw je je thuis, zonder de klassieke stress van een werf. Je kan voor je nieuwe thuis terecht bij Durabrik voor zowel nieuwbouwwoningen als appartementen. Met meer dan 48 jaar ervaring is Durabrik een zekerheid. »
« OC vastgoed is ondertussen een gevestigde waarde op de vastgoedmarkt. Met meer dan 10 jaar ervaring kunnen we onze klanten een perfecte service geven. Het kantoor is gelegen op de Kouter in het hartje van de Gentse binnenstad. Onze etalage is dan ook een belangrijke troef naar onze klanten toe. Aangezien wij ons enkel gespecialiseerd hebben in de verkoop van onroerende goederen kunnen we op elk moment de juiste service bieden. Dit wordt door onze klanten sterk gewaardeerd en vormt dan ook de basis van ons succes. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 8780 Oostrozebeke. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 8780 Oostrozebeke. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Als bouwbedrijf en projectontwikkelaar houden we van bakstenen. Logisch. Maar we houden nog meer van mensen zoals jij. Want als bewoner breng je bakstenen tot leven. Door te wonen geef je onze nieuwbouwprojecten een ziel.
HECTAAR spitst zich toe op gezinswoningen en appartementen in steden en gemeenten in West- en Oost-Vlaanderen. Zo willen we een meerwaarde creëren voor gezinnen, alleenstaanden of investeerders. Door in te zetten op unieke, groene of kindvriendelijke locaties, door architecturaal het verschil te maken in het straatbeeld en door af te werken met een gevoel voor detail en evenwicht.
Bouwen doen we niet voor onszelf, maar voor jou als bewoner of investeerder. We houden rekening met je wensen en je dromen. Wij passen ons aan jou aan. Hectaar biedt sleutel-op-de-deur-woningen aan, maar ook afwerking volgens je eigen smaak en budget, kant-en-klare modelwoningen, aangepast bouwen op maat en bouwgronden. Want wonen is meer dan een dak boven het hoofd. Wonen is genieten. »
« Begin 2009 werd vastgoedkantoor Home-Vision opgestart. Na 6 jaar kunnen we tevreden terugblikken op de behaalde resultaten en goede relaties die we inmiddels opgebouwd hebben met onze klanten. Dit geeft ons de bevestiging dat de aanpak met betrokkenheid, service en kwaliteit zijn vruchten afwerpt.
Home-Vision is actief in Kortrijk en ruime omgeving. Tevens bieden wij u een ruime keuze tweede verblijven aan, aan de kust of in het buitenland. Onze doelstelling blijft uw partner te zijn bij uw vastgoedtransacties. U wenst uw woning te verkopen of te verhuren, u bent op zoek naar uw droomhuis, bouwgrond of kantoor, wij sluiten ons graag bij u aan om samen dit doel te bereiken.
Als verkoper of verhuurder wordt u steeds op de hoogte gebracht van de geplande bezoeken en reacties. Wij geven u een realistische schatting van uw pand zodat u bij verkoop met reële cijfers kunt rekening houden en verder plannen.
Als kandidaat koper of huurder blijven wij voor u het geschikte pand zoeken waarbij wij rekening houden met alle, voor u, belangrijke facetten zoals kostprijs, ligging, bereikbaarheid, indeling en rendement.
Wij nemen de volledige administratie voor onze rekening en begeleiden u tot bij de notaris.
Elke dag opnieuw streven wij naar tevredenheid bij u en bij ons team op het kantoor. Wij houden van een directe aanpak waarbij professionalisme, duidelijkheid, service en vriendelijkheid voorop staan.
Contacteer ons vrijblijvend zodat we samen uw vastgoeddoel kunnen realiseren !
Isabel, Kathy en Olivier »
« Groep Huyzentruyt bouwt voor iedereen, van starterswoningen voor een beperkt budget tot eengezinswoningen die luxe en design uitstralen.
De voorbije honderd jaar bouwden we duizenden woningen en appartementen voor evenveel gezinnen. Bovendien werken we voortdurend aan de betaalbaarheid van ons aanbod zonder aan kwaliteit of energie-efficiëntie in te boeten.
Omdat wij willen dat onze klanten zich thuis voelen in onze projecten zien wij het als onze persoonlijke doelstelling een nieuwe woning aan te bieden die past bij uw behoeften, zonder compromissen en zonder overschrijding van het vooropgestelde budget. Een doordacht ontwerp waar je 100% voor kiest, die past bij je levensstijl en de mensen waar je van houdt.
Wat uw persoonlijke verhaal ook is, wij luisteren naar u en helpen uw droom uitkomen. »
« Voor een vlotte verkoop van uw vastgoed zit je bij ons goed.
Wij bieden service voor, tijdens en na verkoop. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8780 Oostrozebeke. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Iedere woning is speciaal. Daarom verdient elk huis een persoonlijke aanpak. Ontdek nu hoe ERA uw woning verkoopt op de manier die het verdient!
Voor ons staat de persoon centraal. Wij willen in de eerste plaats een goed contact met zowel de eigenaar als kandidaat koper. Met ons open kantoor spelen we hier handig op in. We slagen er in de sterke eigenschappen van al onze medewerkers tot één geheel te vormen. Zo geven we bij elk dossier een uitstekende service aan alle partijen.
Doordat we met meer dan 100 kantoren de markt bewerken, kunnen we net dat ietsje meer. Dankzij ons groot assortiment van marketingkanalen bereiken we alle kandidaat kopers. Op ieder potje past een dekseltje. Met onze manier van werken vinden we op een efficiënte manier dat ene dekseltje. »