« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in Kozen - Verspreide Bewoning, 3850 Kozen, Nieuwerkerken. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Anita Vandevoort is dé makelaar bij uitstek voor vastgoed bij u in de buurt. »
« N3 VASTGOED - De gids in uw vastgoedverhaal!
Met meer dan 25 jaar ervaring en een huidig aanbod van meer dan 300 panden, heeft de vastgoedwereld haast geen geheimen meer voor ons. Beschikkend over 2 kantoren, strategisch gelegen in de uithoeken van Limburg om zo de hele provincie te bereiken, kunnen we rekenen op een groot netwerk van kandidaat-kopers.
Hoe dit in zijn werk gaat? Van online advertenties op diverse websites en een interessante publicatie op onze eigen site, opvallende verkoopborden en virtuele tours tot maandelijks advertenties in de geschreven pers.
Wij zorgen ervoor dat uw eigendom gezien wordt!
Kopen of verkopen ... laat ons kompas u de weg wijzen. »