« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Bemiddeling bij vastgoedtransacties is een specifieke activiteit die meer dan ooit een waaier aan competenties vergt zoals een doorgedreven juridische deskundigheid, technische kennis en de meest actuele marketing skills.
De jarenlange ervaring op de West- en Oost-vlaamse vastgoedmarkt, de familiale achtergrond in de bouwsector én het nodige vakmanschap met betrekking tot homestyling en interieurvormgeving maken van Bordes uw ideale partner bij elke vastgoedoperatie met een specialisatie in nieuwbouwprojecten en herverkoop van bestaande panden.
Bij Bordes gaan wij steeds op zoek naar dat kenmerk dat uw pand uniek maakt! »
« Indien u uw woning wenst te verkopen of te verhuren, aarzel niet om ons te contacteren voor een vrijblijvende kennismaking. Graag zijn wij u van dienst met een vrijblijvende en gratis waardebepaling, waarbij we beroep doen op onze jarenlange ervaring en kennis van de huidige marktsituatie. Resida - By Agence Vermeersch vertrekt vanuit een grondige expertise en kennis, onderbouwd door wettelijke erkenning en jarenlange ervaring. Met communicatie die 7 dagen op 7 bereikbaar is, nemen we de zorgen weg bij verkoop of verhuur van onroerend goed en zetten we ons optimaal in voor alle aspecten van het proces. We voorzien een uitgebreide waardebepaling, begeleiding voor alle financiële, fiscale en juridische vragen en een grondige multichannel publiciteitsaanpak.
Onze vastgoedexperts zijn erkende makelaars en gaan zorgvuldig en resultaatgericht te werk, met respect voor de eigenheid van elke klant. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 108 verkopen in in 8500 Kortrijk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8500 Kortrijk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 14 verkopen in in 8500 Kortrijk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Ons kantoor ERA @t HOME uit Geluwe werd reeds meerdere jaren verkozen als grootste kantoor binnen het ERA netwerk. Omwille van die reden beschikken we over een uitgebreid klanten bestand. Wenst u uw eigendom te verkopen in samenwerking met een gedreven kantoor, contacteer ons dan vrijblijvend op 056/51.66.52. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« "Fleximmo" staat voor een dynamisch team van vier personen die dagdagelijks bezig zijn met vastgoedtransacties. Met een méér dan 15jarige praktijkervaring en een degelijke verworven beroepskennis, bereiken zij ieder jaar opnieuw een verkoop van 150 woningen, ook in moeilijke tijden. »
« 10 meter etalage in een drukke centrumstraat garanderen u een snelle verkoop!
We zijn gespecialiseerd in verkoop en verhuur in de regio Kortrijk :
Woonhuizen - Villa's - Appartementen
Handelshuizen en kantoren
Opbrengsteigendommen
Bedrijfsgebouwen
Bouwgronden »
« Huizinge onderging een geslaagde étalage lifting opdat de foto’s van de voorgestelde eigendommen nog exclusiever tot uiting zouden komen.
Huizinge onderscheidt zich opvallend van andere makelaars door de aangeboden woningen te screenen op degelijkheid, kwaliteit en voorkomen. In samenspraak met u wordt uw woning correct geprijsd. Om een snelle verkoop te garanderen werken wij met max. 50 eigendommen omdat wij kwali-tijd willen maken voor u en uw woning. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Begin 2009 werd vastgoedkantoor Home-Vision opgestart. Na 6 jaar kunnen we tevreden terugblikken op de behaalde resultaten en goede relaties die we inmiddels opgebouwd hebben met onze klanten. Dit geeft ons de bevestiging dat de aanpak met betrokkenheid, service en kwaliteit zijn vruchten afwerpt.
Home-Vision is actief in Kortrijk en ruime omgeving. Tevens bieden wij u een ruime keuze tweede verblijven aan, aan de kust of in het buitenland. Onze doelstelling blijft uw partner te zijn bij uw vastgoedtransacties. U wenst uw woning te verkopen of te verhuren, u bent op zoek naar uw droomhuis, bouwgrond of kantoor, wij sluiten ons graag bij u aan om samen dit doel te bereiken.
Als verkoper of verhuurder wordt u steeds op de hoogte gebracht van de geplande bezoeken en reacties. Wij geven u een realistische schatting van uw pand zodat u bij verkoop met reële cijfers kunt rekening houden en verder plannen.
Als kandidaat koper of huurder blijven wij voor u het geschikte pand zoeken waarbij wij rekening houden met alle, voor u, belangrijke facetten zoals kostprijs, ligging, bereikbaarheid, indeling en rendement.
Wij nemen de volledige administratie voor onze rekening en begeleiden u tot bij de notaris.
Elke dag opnieuw streven wij naar tevredenheid bij u en bij ons team op het kantoor. Wij houden van een directe aanpak waarbij professionalisme, duidelijkheid, service en vriendelijkheid voorop staan.
Contacteer ons vrijblijvend zodat we samen uw vastgoeddoel kunnen realiseren !
Isabel, Kathy en Olivier »
« Uw vastgoed, ons vak! »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 8500 Kortrijk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« U wenst een eigendom te KOPEN of te HUREN ?
U wenst een eigendom te VERKOPEN of te VERHUREN ?
Bel vrijblijvend op het nummer 056.21.81.00 of 056.21.58.00 of kijk op onze site www.lvb-vandenbulcke.be.
Tot ziens, uw LVB team, Frederik, Christel en Katrien. »
« U bent steeds welkom op ons vertrouwd kantooradres te Kortrijk, President Rooseveltplein 9 voor vrijblijvend advies, waardebepaling, verkoop & verhuur van uw onroerend goed ! Tot binnenkort ! »
« Maribrik is gespecialiseerd in:
VERKOOP van woningen, appartementen, gronden, handelsgebouwen, garages, bedrijfsvastgoed, …
VERHUUR van woningen, appartementen, handelsgebouwen, garages, bedrijfsvastgoed, …
BEHEER / RENTMEESTERSCHAP van uw patrimonium
OVERNAMES HANDELSFONDSEN
SCHATTING van uw eigendom (gratis & vrijblijvend) »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Bij Vylsteke Construct kunt u een nieuwbouwappartement kopen. Samen met de architect maken wij de plannen op, we kiezen de aannemers, we coördineren de bouwwerken en we verkopen. En we doen dat graag, want wij vinden wonen persoonlijk. Niet voor ons, maar voor u. Het gaat om uw wensen. Uw keuzes. Wij begeleiden u als uniek aanspreekpunt vanaf de eerste stap tot de oplevering. Wenst u meer info, surf dan naar www.vuylstekeconstruct.be. »