« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 55 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 41 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Bij Dewaele verkopen of verhuren we niet zomaar een baksteen. Een huis kopen is geen alledaagse gebeurtenis, maar een levenservaring. Daarom zorgen wij ervoor dat deze ervaring vlot verloopt. We nemen alle mogelijke taken van de koper en verkoper op ons en geven de nodige begeleiding, zodat je zorgeloos kunt genieten van een nieuwe thuis.
Onze makelaars gaan dagelijks met veel enthousiasme aan de slag voor hun klanten. Met meer dan 20 kantoren in West- en Oost-Vlaanderen en in Brussel volgen ze vraag en aanbod van dichtbij. Elk dossier wordt professioneel en discreet behandeld. De jarenlange ervaring garandeert een succesvolle afloop van elke vastgoedverhaal.
En waar wil jij straks graag wonen? »
« Welkom thuis in onze kantoren te Heule & Kortrijk !
Wat doet M Vastgoed?
M vastgoed biedt u het betere vastgoed aan in de regio waaronder zowel instapklare gezinswoningen, nieuwbouwwoningen als renovatiewoningen met tal van mogelijkheden waar wij u ook graag in begeleiden.
Hoe doen we dat?
Door jarenlange ervaring weten wij hoe wij het beste uit uw pand kunnen halen. Dit resulteert in een vlotte verkoop. M vastgoed bemiddelt jaarlijks in bijna 400 transacties! Wij beseffen dat vastgoed op de eerste plaats over mensen gaat. Daarom kan u eerst en vooral rekenen op een luisterend oor. Alleen op die manier kunnen wij u het beste adviseren. Bij ons kan u rekenen op een dynamische aanpak die werkt, optimale verkoopkansen creëren en een succesvolle verkoopstrategie nastreven zodoende vlot het gewenste resultaat wordt behaald.
Tot binnenkort.
Het M Vastgoed team. »
« Habitat. De leukste thuis. ✨
Een woning kopen? Of die van jou verkopen? Wij spelen het klaar. Maar wel op onze manier. Ouderwetse advertenties? Vergeet het. Wij doen woningen viraal gaan. Een saai kantoor? No way. Een hippe bar, dat babbelt beter. Kom binnen, en zet je. »
« Wonen en genieten door de meerwaarde die wij u bieden! »
« Ons gekend immobiliënkantoor ROVAC BVBA uit de Baron de Pélichystraat 44 te 8870 Izegem is, met ervaring sinds 1979, zeker geen groentje meer op de vastgoedmarkt in West-Vlaanderen. Onze perfecte service is onze grootste troef en deze bestaat uit volgende facetten:
- Een vlotte en zeer betrouwbare aan-en verkoop en verhuring van eigendommen,
- Voor elk budget hebben we mogelijkheden,.... Heeft ons kantoor niet onmiddellijk uw droomhuis voor handen? Dan gaan wij op zoek naar het huis dat past binnen uw budget. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 6 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 11 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 11 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 10 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 6 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Hyboma is een algemene aannemer, al 2 generaties lang actief in de private woningbouw en appartementsbouw. Sinds 1968 bouwt Hyboma duurzame en kwalitatieve woningen binnen de stijl, afwerking en het comfortniveau waarbij u zich goed voelt. Want als veeleisende bouwheer geniet u bij ons de beste waarborg op een betaalbare woning die aan al uw noden en wensen voldoet!
Hyboma biedt ook aantrekkelijke beleggingsprojecten voor wie in vastgoed wilt beleggen. »
« ERA is marktleider en daar zijn we trots op. Niemand doet meer transacties per dag. Maar vooral, niemand maakt meer Belgen tevreden door de verkoop of koop van hun woning. Met onze lokale kantoren mogen we gerust stellen dat geen enkele andere vastgoedonderneming de gevoeligheden en nuances van de lokale markt zo goed kent. En daar profiteren onze klanten van, want onze expertise van hun buurt zorgt voor een snellere verkoop aan de juiste prijs.
We snappen als geen ander dat een huis een thuis is. Waar je leeft. Waar je opgroeit. Waar je geluk en rust vindt. Een huis is naast een verhaal van centen, nog meer een verhaal van mensen. Daarom stellen we steeds onze klanten centraal. Hun bekommernissen zijn onze bekommernissen. Expertise staat niet gelijk aan afstandelijk zijn. Efficiënt betekent niet stijf. Daadkracht betekent niet kilheid. Dat bewijzen we elke dag. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Domicill vastgoed bestaat uit een team van gedreven erkende makelaars die dynamisch zijn, permanent getraind door de recentste opleidingen & updates. Met 20 jaar ervaring. Daardoor kunnen we onze klanten een doeltreffend en passend antwoord geven op zowel commercieel, juridisch als fiscaal vlak. Vastgoedstyling, projectontwikkeling, bouwtechnisch e.a.
Een sterke troef is onze uitgewerkte studie en realistische taxatie van uw eigendom gebaseerd op diverse punten. Dit is gratis en vrijblijvend van bij het begin. Door onze doorgedreven visie betekenen we ongetwijfeld het verschil en garanderen we een meerwaarde bij uw droomwoning. Want dit is toch de bedoeling. Geen loze beloften maar een vertrouwelijke eerlijke transparante begeleiding van a tot z...
We garanderen "een klare kijk op vastgoed". Persoonlijke service + daadkracht = garantie tot succes. »
« Verstraete Development biedt u woningen en appartementen om in te leven. Met architectuur die perfect past bij de omgeving en comfortabel wonen. We werken enkel met kwaliteitsvolle, duurzame materialen. Zo kan u een leven lang genieten van uw waardevolle
investering in vastgoed.
Door onze uiterst klantgerichte aanpak en optimale opvolging
van elk project streven wij naar 100% tevreden klanten.
Bent u op zoek naar een woning of appartement op mensenmaat ?
Dan bent u, als bewoner of als investeerder, bij Verstraete Development aan het juiste adres. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Met haar 22 jaar ervaring als vastgoedmakelaar, weet ze als geen ander een woning naar (juiste) waarde te schatten, het aan de man/vrouw te brengen en de verkoop/verhuur persoonlijk en correct op te volgen en af te handelen.Tijdens bijscholing houdt ze haar kennis geüpdatet zodat ze iedereen kan helpen met vragen in verband met expertise en techniciteit. Als expert-schatter volgt ze een dossier op vanaf de tekoopstelling tot en met het verlijden van de notariële akte. Haar naam en faam, worden haar handelsmerk. Het onvermoeibaar bijstaan van klanten, ongeacht het uur van de dag, zes dagen op zeven, noopt haar tot uitbereiding. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Vastgoed Demeyer is een professioneel, dynamisch en correct kantoor die U als klant centraal stelt. Wij bieden U een op maat gemaakt dienstenpakket om de de verkoop of verhuur van Uw eigendom vlot te laten verlopen. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 9 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Het vastgoedkantoor Immostad is een gevestigde waarde in de regio Zuid en Midden West-Vlaanderen. Wij zijn vooral actief in de regio’s van Kortrijk, Menen, Waregem, Roeselare, Izegem, Tielt en Ieper. Wij bieden U dan ook een uitgebreid assortiment van bestaande en recente woningen in Uw eigen streek. Bij Immostad is Uw huis werkelijk in goede handen. De meeste van de vastgoedrealisaties komen tot stand buiten de kantooruren of in het weekend. Wij staan dan ook 7/7 dagen tot uw dienst. Het is ons doel U als klant zo efficiënt mogelijk bij te staan bij uw aan-en/of verkoop van een eigendom. Geen enkele moeite is ons teveel. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 3 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 8870 Emelgem, Izegem. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Alvas is een verkoopspecialist voor woonvastgoed en bedrijfsvastgoed.
Ons kantoor te Izegem is er voor verkopers van woonvastgoed en bedrijfsvastgoed.
Ons kantoor te Antwerpen is er voor verkopers en verhuurders van bedrijfsvastgoed.
Benieuwd hoe onze inzichten U vooruit kunnen halen? Bel Alexander: 0474 525 525. »