« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in Warande, 9170 De Klinge, Sint-Gillis-Waas. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Open kantoren in heel de provincie Antwerpen en het Waasland: dat wil niet alleen zeggen dat u 6 dagen op 7 kan -binnenstappen in Geel voor een pand in Antwerpen, of in Mechelen voor een woning in Turnhout. Dat wil ook zeggen: kantoren met telkens medewerkers met lokale marktkennis, om u op de beste manier te kunnen verderhelpen. Onze unieke aanpak geeft uw eigendom de meeste kans tot verkoop. De kennis van wonen van onze medewerkers en van de verschillende afdelingen die wij zelf in huis hebben zijn daar een erg belangrijk deel van. Er is een permanente wisselwerking tussen onze afdelingen verkoop, verhuur, nieuwbouw, property manangement en exclusief. Tel daarbij de ondersteuning van onze juridische afdeling met maar liefst 6 ervaren juristen en onze onthaalafdeling die alles in goede banen leiden. Dat zorgt niet alleen voor een volledige ontzorging voor u als verkoper maar ook een extra groot netwerk aan potentiële kopers. U wenst uw eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag een gratis schatting aan voor uw huis, woning, appartement, of ander eigendom. »
« Voor particulieren
Bescherm uzelf, uw gezin, uw goederen én uw welvaart via Kantoor HÜSCH bvba. Als particulier die niet dagelijks met verzekeringen in aanmerking komt, is het belangrijk de juiste makelaar te kiezen. Kies bovendien liever een verzekeringsmakelaar dan een agent, omdat een makelaar met verschillende maatschappijen samenwerkt en u dus een objectiever advies en een voorstel op maat kan geven. Onze enthousiaste medewerkers luisteren naar uw vragen en behoeften en begeleiden u voor een optimale bescherming.
Voor Zelfstandigen en KMO’s
De know how op vlak van verzekeringen, die sinds de oprichting van Kantoor HÜSCH bvba in 1964 werd vergaard, is uw garantie voor een kwalitatieve service. Zowel voor zelfstandigen als KMO’s bieden wij een efficiënte en professionele service. Dankzij onze samenwerking met meerdere toonaangevende verzekeringsmaatschappijen, kunnen wij u de beste prijs-kwaliteit-verhouding in onze verzekeringen aanbieden. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in Warande, 9170 De Klinge, Sint-Gillis-Waas. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Beverens Immobiliën Kantoor (KANTOOR GERRY SMET bvba) is een erkend vastgoedkantoor binnen een familiebedrijf met een gevestigde waarde in het Waasland en dit sinds 1973.
Bent u op zoek naar een nieuwe woonst of wenst u uw eigendom te verkopen dan helpt ons professioneel team bestaande uit erkende BIV vastgoedmakelaars en gemotiveerde medewerkers u met veel plezier verder.
Tevens bouwen wij jaarlijks verscheidene sleutel-op-de-deur woningen en/of appartementen met ruime inspraak voor de kopers; hierin begeleiden wij u tijdens het gehele bouwproces.
Projectontwikkeling met name aankoop en verkavelen van gronden en panden behoort eveneens tot één van onze specialiteiten.
Dankzij onze centrale ligging op het bloeiende marktplein van de gemeente Beveren, “het grootste winkeldorp van Vlaanderen”, zijn wij vlot bereikbaar.
Als landmeter-experts kunnen wij u tevens bijstaan voor een correcte opmeting en waardebepaling van uw eigendom.
Wij staan dan ook steeds ter uwer beschikking voor deskundig advies
bij de verkoop, aankoop en nieuwbouw van uw onroerend goed.
Onze efficiënte aanpak staat garant voor een vlotte en volledige afhandeling van uw dossier. »
Oost-Vlaanderen · Sint-Gillis-Waas · 9170 De Klinge · Warande