« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 2288 Bouwel, Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Open kantoren in heel de provincie Antwerpen en het Waasland: dat wil niet alleen zeggen dat u 6 dagen op 7 kan -binnenstappen in Geel voor een pand in Antwerpen, of in Mechelen voor een woning in Turnhout. Dat wil ook zeggen: kantoren met telkens medewerkers met lokale marktkennis, om u op de beste manier te kunnen verderhelpen. Onze unieke aanpak geeft uw eigendom de meeste kans tot verkoop. De kennis van wonen van onze medewerkers en van de verschillende afdelingen die wij zelf in huis hebben zijn daar een erg belangrijk deel van. Er is een permanente wisselwerking tussen onze afdelingen verkoop, verhuur, nieuwbouw, property manangement en exclusief. Tel daarbij de ondersteuning van onze juridische afdeling met maar liefst 6 ervaren juristen en onze onthaalafdeling die alles in goede banen leiden. Dat zorgt niet alleen voor een volledige ontzorging voor u als verkoper maar ook een extra groot netwerk aan potentiële kopers. U wenst uw eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag een gratis schatting aan voor uw huis, woning, appartement, of ander eigendom. »
« Wijns Vastgoed is een professioneel vastgoedkantoor waarbij de Persoonlijke Service naar onze klanten, zowel kopers als verkopers, centraal staat. »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Waarom verkopen via Home2000?
Omdat wij dank zij onze jaren ervaring en door ons groot publiciteitsaanbod véél vraag krijgen, naar eigendommen in onze nog groene omgeving.
Graag hadden wij ook uw eigendom aan onze klanten aangeboden,
Zodat wij VRAAG en AANBOD kunnen samenbrengen. »
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 2 verkopen in in 2288 Bouwel, Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 2288 Bouwel, Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« In de voorbije 24 maand deed ons kantoor 1 verkoop in in 2288 Bouwel, Grobbendonk. Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»
« Beste bezoeker,
Welkom op de site van IMMO KOLUM.
Zoals u merkt varen wij vanaf heden een zelfstandige koers naast onze kredietbemiddeling en verzekeringsactiviteit.
Wij willen u dan ook in de meest optimale omstandigheden begeleiden bij de verkoop of verhuur van uw eigendom, en dit in de regio "groot Antwerpen".
Als erkend makelaarskantoor, lid van BIV en CIB, houden wij ons aan de deontologische regels die door beide overkoepelende instanties worden opgelegd.
Verder waarborgen wij u een professionele aanpak, die u niet alleen veel zorgen en energie besparen, maar die u bovendien de zekerheid geeft in eender welke situatie, voor die oplossing te kiezen die vooral U als cliënt ten goede komt.
Wij nemen het dossier van A tot Z in handen: beginnend bij het maken van de nodige reclame, het laten bezichtigen van het pand, het onderhandelen met kandidaat koper/huurder, het opstellen van een onderhandse verkoop/verhuurovereenkomst, tot het bijstaan van de verkoper bij het verlijden van de akte.
Immo Kolum staat voor service, dynamiek, kwaliteit, knowhow, oprechtheid en een persoonlijke benadering! »
« Zoekt u een vastgoedprofessional om u bij te staan bij de verkoop van uw woning? Aarzel niet om ons te contacteren.»